فستیوال ها و جشنواره های ازمیر

فستیوال ها و جشنواره های ازمیر , فستیوال های تابستانه در ازمیر,فستیوال های ازمیر ,فستیوال موسیقی ازمیر, جشنواره جاز اروپایی ازمیر ،جشنواره بین المللی ازمیر

فستیوال ها و جشنواره های ازمیر 

 

جشنواره جاز اروپایی ازمیر و جشنواره بین المللی ازمیر

این جشنواره یک رویداد فرهنگی در ازمیر می باشد که هرساله در نیمه اول ماه مارس یعنی برابر با دهه دوم اسفند ماه  با مشارکت گروهی از هنرمندان مشهور، استادان و دوستداران موسیقی جاز و گروه های موسیقی از اروپا و ترکیه برگزار میشود.

جشنواره جاز ازمیر برای اولین بار در سال 1994 برابر با سال 1373 در ازمیر ترکیه توسط بنیاد فرهنگ، هنر، آموزش و پرورش ازمیر برپا میشود و هدف از برگزاری این جشنواره رساندن پیام صلح، عشق و دوستی به مردم جهان می باشد.

جشنواره جاز ازمیر عضو اتحادیه جشنواره های اروپایی نیز می باشد.

در جشنواره جاز ازمیر گروههای موسیقی از کشورهای ترکیه، فرانسه، اتریش، ایتالیا، لوکزامبورگ، لهستان، اسلوواکی و سوئیس با همراه داشتن کارهای تجربی و الکترونیکی میتوانند بهترین نمونه های جاز خود را به نمایش بازدیدکنندگان بگذارد.

جشنواره جاز اروپایی ازمیر با همکاری دفتر فرهنگ اتریش، موسسه فرهنگ فرانسه، کنسولگری ایتالیا در ازمیر، سفارت لوکزامبورگ، کنسولگری افتخاری لوکزامبورگ در ازمیر، کنسول گری های لهستان، اسلوواکی و سوئیس در ازمیر برگزار میشود.

در تور زمستان ازمیر یا تور نوروز ازمیر می توانید از این جشنواره دیدنی و جذاب در صورت علاقمند بودن استفاده نمائید.

 

جشنواره جاز ازمیر
جشنواره جاز ازمیر

 

جشنواره بین المللی ازمیر از سال 1987 یعنی از سال 1366 شروع به کار کرده و هرسال در میانه های ماه ژوئن آغاز میشود و تا ماه ژولای به کار خود ادامه میدهد.

در این جشنواره هنرمندان مختلف و مشهوری مانند چیک کوریا، نایجل کندی، برایان آدامز و... در محل شهر تاریخی افه سوس در ازمیر گرد هم می آیند و هنر خود را به نمایش عموم می گذارند.

جشنواره بین المللی ازمیر
جشنواره بین المللی ازمیر

 

جشنواره رنگ ازمیر

در جشنواره رنگ ازمیر، یک مجموعه ی بزرگ بدون داشتن هیچ گونه سقفی، مردم شهر و توریست هایی که به ازمیر آمده اند، در این مجموعه جمع می شوند و خواننده هایی نیز دعوت میشوند تا با اجراهای جذابشان، یک جشن خاطره انگیزی را برای تماشاگران به وجود آورند.

در این جشن پر از هیجان، هنگامی که خوانندگان مشغول ایجاد فضای شاد و مهیج برای تماشاگران هستند، قوطی های رنگی که برای پوست اصلا مضر نیستند و بعد از جشن نیز میتوان لکه هایش را از روی لباس از بین برد، بر روی تماشاچیان پرتاب میکنند و یک فضایی پر از رنگهای گرم و سرد، روشن و تیره و بسیار زیبا و دیدنی ایجاد میکنند.

 

برای رنگ ها نگران نباشید، این رنگ ها، کاملا بهداشتی و تست شده هستند و به پوست شما هیچ آسیبی نمی رسانند، میتوانید با خیال راحت در تور ازمیر یک روز شادی را در کنار دوستان یا خانواده خود تجربه نمائید.

همچنین تحمل این رنگ ها و گرد و غبارشان، برای ریه های شما راحتتر است و مشکل خاصی را ایجاد نمیکند.

شما نگران آسیب رسیدن ب گوشی و دوربین های گران قیمت خود ممکن است باشید.حق میدهیم که دوست دارید در این جشن رنگارنگ از لحظات پراز شادی و خنده و تفریح خود و همراه هایتان، با دوربین هایتان خاطره ها را ثبت نمائید، برای اینکه آسیب جدی به دستگاه گوشی یا دوربین تان نرسد، میتوانید نایلون شفاف ب عنوان محافظ ب دور این جعبه خاطره ساز پوشش دهید.

برای تهیه قوطی های پودر رنگ میتوانید در محل برگزاری جشنواره رنگ، اقدام نمائید.

ممکن است برایتان سوال باشد که چه لباسی  در جشنواره رنگ ازمیر بپوشید؟

به شما پیشنهاد پوشیدن لباس های سفید را می دهیم که لکه های رنگ را بهتر نشان میدهد و بعد از شستن میتوانید تمیزی آن را حس کنید.

اگر لنز طبی استفاده مینمائید لطفا از عینک های غواصی برای جلوگیری از آسیب رسیدن به چشمانتان، استفاده کنید.

محدودیت سنی در جشنواره رنگ ازمیر بالای هجده سال می باشد.

ساعت پرتاب رنگ ها به صورت دسته جمعی و ساعت 2 عصر می باشد.

 

جشنواره رنگ ازمیر
جشنواره رنگ ازمیر


برای رزرو تور ازمیر لطفا به سایت نت تورز مراجعه نمائید.موارد مشابه یافت شده