تور ازمیر نوروز 96

تورازمیر نوروز96 , نوروز96 در ازمیر ,مراکز خرید ازمیر , رستوران های ازمیر , پارک های ازمیر , ازمیر در ترکیه , ازمیر در بهار , آب و هوای ازمیر در بهار

تور ازمیر نوروز 96

آیا نوروز 96 زمان مناسبی برای سفر به ازمیر می باشد؟ اگر برای انتخاب تور ازمیر نوروز 96 ، دچار تردید هستید، با خواندن این مقاله می توانید با اطمینان خاطر کامل،انتخاب خود را تائید کنید.
شهر ازمیر یک شهر تاریخی و ساحلی است که در کشور ترکیه قرار دارد و با تلفیق کوه و دریا و اثار تاریخی توانسته هرساله گردشگران زیادی را به خود جذب نماید.

 

تور ازمیر نوروز96

 

آب و هوای ازمیر در بهار چگونه است؟

برای آشنا شدن با آب و هوای ازمیر در بهار و به ویژه در ایام نوروز میتوانید در ادامه بخوانید.
ازمیر شهری است با چهار فصل و هر فصل اش آب و هوای خوب خود را داراست.
هوای معتدل در فصل بهار به زیبایی های این شهر دل انگیز و ساحلی می افزاید.

اگر تور ازمیر نوروز 96 را انتخاب نموده اید باید بگوییم که از نظر آب و هوایی، بهترین زمان سفر به ازمیر می باشد.
دربهار میتوان تغییرات جوی ناگهانی را در طی روز مشاهده نمود.میانگین درجه ی هوا در ماههای مارس و آوریل (فروردین و اردیبهشت)به 20-16 سانتی گراد میرسد. ازمیر دراین ماهها شاهد کاهش بارندگی است و روزهای طولانی و شب های کوتاه بهاررا دارا میباشد. شب های خنکی را میتوانید در فصل بهار ازمیر تجربه کنید که همراه داشتن کت های بهاره به نفع تان خواهد بود.!


رستوران هایی که غذاهای اصیل و محلی ترکیه را به شما ارائه میدهند میتوان به این موارد اشاره داشت: رستوران کفی که تنوع غذاهای دریایی آن بیشتر می باشد، رستوران آیوالیک سهیر کلوبو ازمیر که به علت قرار گرفتن در کنار دریای اژه و با داشتن محیط آرام و غذاهای دریایی خاص و خوشمزه، و همچنین مشاهده غروب آفتاب کنار ساحل و در محیط رستوران میتواند تجربه لذت بخشی برایتان باشد.

از رستوران اوستا رجب که معروفترین رستوران ازمیر می باشد در تور ازمیر نوروز 96 نمیتوان چشم پوشی کرد.این رستوران همه روزه غذاهای محلی و لذیذ مانند کباب ترکی، دلمه و تاوا را ارائه میدهد.

ازمیر دارای مراکز خریدهای متنوع می باشد که از میان آنها میتوان به بازار کمرالتی که بزرگترین مرکز خرید و دارای تنوع محصول و سلیقه می باشد در مرکز شهر ازمیر قرار گرفته است.

مرکز خرید فروم نیز یک چشم انداز زیبایی از معماری مدیترانه ای است که دارای 4 خیابان و2 بلوار و یک فضای باز مناسب و آرامی می باشد.در این مرکز خرید شما میتوانید لوازم آرایشی و بهداشتی، لوازم خانگی، جواهرات، انواع پوشاک و... خریداری نمائید.

بعد از خرید از این مرکز خرید زیبا و جذاب، میتوانید از رستوران های این مجموعه استفاده کنید که با چشیدن طعم های لذیذ غذاها، استفاده از غذاهای هتل خود را به فراموشی میسپارید.

از امکانات دیگر این مجموعه میتوان به کافی شاپ، بانک، سینما و سرگرمی های جالب و متنوع برای هر سن و سلیقه ای اشاره نمود.
از دیگر مراکز خرید ازمیر میتوان به مراکز خرید آلسانژاک ازمیر، ایج پارک، کارفور، اوت لیت نوادا،  آگورا، اُپتیموم اشاره داشت.

برای انتخاب تور ازمیر نوروز96 لطفا از  تورهای ویژه نت تورز دیدن نمائید.

 موارد مشابه یافت شده