تور گوا کریسمس 2017

تور گوا کریسمس2017,تور گوا,کریسمس در گوا,تور های گوا,جشن کریسمس در گوا,تور کریسمس2017 گوا, کریسمس در هند, تور هند کریسمس2017,جشن کریسمس در هند

تور گوا کریسمس 2017

خب همانطور که می دانید کریسمس را روز تولد حضرت عیسی مسیح می نامند که در روز 25 دسامبر(4دی) ثبت شده است.

درست است که کریسمس برای جامعه مسیحیت می باشد ولی در اصل کریسمس را می توان وسیله ای برای وحدت میان انسان ها دانست، در راستای همین هدف کریسمس برای مردم کشور هندوستان اهمیت فراوانی دارد.

البته این نکته را هم اضافه کنیم که هندی ها کریسمس را کمی متفاوت نسبت به بقیه ی کشور های مسیحی جشن می گیرند که همین امر باعث شده بسیاری از مسیحی ها و حتی مردمی با ادیان مختلف با استفاده از تور به این کشور سفر کنند تا شاهده کریسمسی متفاوت باشند.

تور گوا کریسمس 2017

به نظر شما کریسمس در گوا چگونه است؟

کریسمس مهم ترین جشن در میان مسیحیان هند میباشد، یکی از شهر های هند که در برگذاری جشن های کریسمس شهرت پیدا کرده است گوا می باشد، در گوا درخت کاج را برای کریسمس تزیین نمیکنند بلکه از درخت موز یا انبه استفاده می شود، برای تزیین درخت از چراغ های روغن سوز استفاده و کلیسا ها را غرق در گل های قرمز می کنند. دلیل متفاوت بودن کریسمس در گوا آداب و رسوم محلی و سنتی اهالی گوا و همچنین شرایط آب و هوایی منطقه می باشد. از کار های جالبی که هندی ها در کریسمس انجام می دهند به تصویر کشیدن روایت تولد عیسی مسیح میباشد.

اگر می خواهید با تور گوا کریسمس 2017 به این شهر سفر کنید باید هر چه زودتر اقدام به ثبت نام کنید چرا که در نزدیکی های کریسمس هتل های گوا جای سوزن انداختن هم ندارند و برای اقامت خود به مشکل بر میخورید زیرا اتاق های هر هتل از قبل رزرو شده است. همین هجوم توریستی به گوا در 24 دسامبر نشانگر این است که کریسمس در گوا واقعا هیجان انگیز است، یک کریسمس رنگی و شاد به سبک هندی با کارناوال های متعدد و همچنین رقص های محلی گوا و غذاهای لذیذی که در گوا میتوانید صرف کنید.

هرساله 24 دسامبر(4دی) گوا یکی از شهر های شلوغ و شاد دنیا می شود، همه ی رستوران های گوا با تنوع غذایی بالا آماده ی پذیرایی از مهمانان هستند.

این فرصت طلایی را از دست ندهید و همین حالا در تور گوا کریسمس 2017 ثبت نام کنید و همچین برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به نت تورز مراجعه فرمایید.

 موارد مشابه یافت شده