قیمت تور ازمیر

قیمت تور ازمیر, تور ازمیر , آثار باستانی ازمیر , مساجد ازمیر ,پارک های ازمیر , آثار باستانی ازمیر , رستوران های ازمیر , مراکزخرید ازمیر, جاذبه های گردشگری ازمیر

قیمت تور ازمیر

ازمیر شهری بزرگ در ترکیه است و قدمتی نزدیک به 6500 سال قبل از میلاد را دارا می باشد.این شهر در طی تاریخ بارها مورد هجوم اقوام مختلفی همچون بالکانی ها، امپراطوری پارس، امپراطوری رم، امپراطوری یونان و امپراطوری عثمانی ها قرار گرفته و درنهایت با تسلط ترک های عثمانی بر این منطقه توانستند پرچم ترک را بر فراز قلعه کادیفه کاله قرار دهند.

امروزه ازمیر یکی از زیباترین شهر های ساحلی ترکیه و سومین شهر وسیع این کشور در کنار دریای اژه می باشد.
در قسمت جنوبی این شهر، سواحل زیبا وشنی وسیع و همچنین آثار باستانی همچون شهر افه سوس، شهر باستانی ترووا و وجود آب های معدنی برای اشخاصی که  نیاز به درمان توسط آب های معدنی دارند بسیار مناسب است.


این شهر برای کسانی که علاقه دارند تجربه حمام آفتاب در کنار دریا را داشته باشند، گزینه بسیار مناسبی میتواند باشد.
ازمیر علاوه بر داشتن طبیعت زیبای کوه و دریا ، یک شهر تاریخی با آثار باستانی جذابی است که در هر فصلی از سال گردشگران زیادی را به خود جذب مینماید.وجود مساجد تاریخی همچون حیصار، شادیروان، سالپچی اقلو، کمرالتی که قدمت آنها بیش از 4 قرن میباشد، برای آنهایی که علاقه زیادی به شناخت آثار باستانی دارند، بسیار جذاب خواهد بود.

 مهمانسرای کیزلار اقاسی، مجسمه یادبود آتاتورک در مرکز شهر که محبوبیت خاصی در بین مردم ترک دارد،شهر افه سوس و آثار به جا مانده از شهرتاریخی و مهم ترووا از جمله محل های باستانی این شهر تاریخی و ساحلی زیبا می باشد.

 

از پارک های مهم ازمیر اطلاع دارید؟

ازمیر همچنین یک شهر با تنوع پارک های متعدد از جمله  کولتور پارک که از مهم ترین پارک های ترکیه و محل برگزاری فستیوال جهانی موسیقی است، پارک تفریحی تورگوت ازال ارائه دهنده سرگرمی های مهیج و مفرح ورزشی است، پارک ادنان سایگون دارای تندیس و مجسمه های مشاهیر و شخصیت های برجسته ترکیه است، پارک موامراکسوی، وپارک اینسان حاک لاری می باشد.

شما میتوانید با توجه به، به صرفه بودن قیمت تور ازمیر، با استفاده از تفریحات و دیدنی های پارک های ازمیر، یک تور شاد و مفرح را تجربه نمائید.

 

قیمت تور ازمیر

 

بنظر شما غذاهای معروف ترکیه در ازمیر کدام ها هستند؟

غذاهای محلی و لذیذ ترکیه بسیار شبیه غذاهای اصیل ایرانی می باشد.در ترکیه با هر ذائقه ای غذا طبخ و دراختیار شما قرار میگیرد و به علت رعایت نمودن نکته های اسلامی در تهیه و طبخ گوشت و غذا ،خیال مسلمانان از این بابت راحت می باشد.از غذاهای معروف ترکیه می توان به کباب ترکی، دلمه که در ایران نیز طرفداران زیادی را دارد، غذاهای دریایی و همچنین شیرینی ها و دسرهای ترک، تنوع زیاد در سوپ ها اشاره نمود.

همچنین وجود مراکز خریدی در ازمیر مانند فروم، آلسانژاک ازمیر، ایج پارک، کارفور، اوت لیت نوادا، آگوارا، اپتیمومکه و این مراکز، شعبه های مورد اعتماد برندهایی همچون زارا، بنتون، دیزل و....میباشند.

برای اطلاع دقیق از قیمت تور ازمیر میتوانید از سایت نت تورز دیدن نمائید.

 موارد مشابه یافت شده