تور ازمیر کریسمس2017

تور ازمیر کریسمس2017, تور ازمیر در کریسمس ,ازمیر در کریسمس , کریسمس2017 در ازمیر , تور کریسمس ازمیر , کریسمس در ازمیر ,تور کریسمس 2017 در ازمیر ,غذاهای ازمیر

تور ازمیر کریسمس 2017

همانطور که شروع سال جدید شمسی در ایران اول فروردین و شروع سال جدید قمری در کشورهای عربی اول ماه محرم میباشد، شروع سال نو میلادی اول ژانویه در کشورهای اروپایی، آمریکایی و بعضی از کشورهای آسیایی می باشد.

دربعضی از مناطق که دین مسیحیت در شاخه های کاتولیک و پروتستان ها هستند یک هفته قبل از شروع سال نو میلادی در تاریخ 25 دسامبر برابر با 4 دی جشن کریسمس خود را با تولد حضرت مسیح آغاز میکنند.

 

تور ازمیر کریسمس 2017

 

 

طول دوره کریسمس 12 روز می باشد و در این مدت خانواده ها در کنار هم جمع میشوند و معمولا با تقدیم هدایایی، روزها و شب های خوبی را برای یکدیگر رقم میزنند.


شاید برایتان جالب باشد که دین مردم ترکیه و مخصوصا در شهر ازمیر اسلام است و اکثریت مسلمان هستند، ولی کریسمس را اغاز سال نو میلادی خود قرار داده اند.

در این شب زیبا، شهر پوشیده از برف می شود و شما با کمی گشت و گذار در شهر میتوانید مردم شهر را ببینید که مشغول خرید هستند و درخت کریسمس پشت ویترین هر مغازه ای جا خوش نموده است.

درخت کریسمس معمولا از کاجی می باشد که توسط چراغ و شکلات و موارد دیگر تزئین شده  و نماد حیات و ایستادگی را برای مردم دارد.

از جمله  مراسم مخصوص کریسمس  در این شهر زیبا میتوان به آتش بازی هایی که چشم هر بیننده ای را به خود خیره میکند، تزئین درخت کریسمس، حضور بابانوئل در شهر، هدیه دادن به افراد مختلف و همچنین پخت غذاهای محلی و سنتی و خوشمزه ترکیه اشاره نمود.

 

به نظر شما بهترین هتل در ازمیر کدام یک می باشد؟

 انتخاب هتل های ازمیر یکی از موارد ضروری و مهم برای سفر به این شهر زیبا می باشد. توجه داشته باشید در ازمیر هتل های 3 ستاره 4ستاره و 5ستاره که اکثریت شان در  در خیابان آتاتورک ازمیر و در خیابان آنافارتالارقرار دارند، با قیمتای متفاوت و با توجه به امکانات و تفریحاتی که دراختیارتان قرار میدهند، متفاوت می باشد.

از هتل های مهم ازمیر میتوان به هتل هیلتون ازمیر، هتل کرون پلازا ازمیر و هتل ام ونپیک اشاره داشت

ممکن است برایتان سوال ایجاد شود که کریسمس زمان مناسبی برای سفر به ازمیر می باشد؟ باید به شما بگوییم با توجه به توضیحات بالا استفاده از تور ازمیر کریسمس 2017 بهترین انتخاب برای شما و خانواده تان می باشد.

برای اطلاع دقیق از قیمت ها و شرایط تور ازمیر کریسمس 2017 میتوانید به نت تورز مراجعه نمائید.موارد مشابه یافت شده