تور استانبول تابستان 96

تور استانبول تابستان 96,تور تابستانه استانبول, تور های استانبول تابستان 96, تور لحظه آخری استانبول, پارک های آبی استانبول,,درباره استانبول

تور استانبول تابستان 96

تور تابستانه ی استامبول یکی از محبوب ترین تور های ترکیه است. استامبول جاذبه های دیدنی بسیاری دارد که باعث جذب گردشگر از نقاط مختلف دنیا میشود. استانبول به دلیل مجاورت با دریای سیاه و مرمره رطوبت بالایی دارد که در فصل تابستان رطوبت کاسته شده و برای شنا و گشت زدن در شهر آب هوای مناسبی را دارا می باشد. شاید آب و هوای استانبول که کمی هم متغییر است این فکر را در سر شما بیاندازد که بهترین زمان برای مسافرت به استانبول چه زمانی است؟ بدون شک تابستان بهترین زمان برای سفر به این شهر است. در تابستان می توانید از همه ی جاذبه های گردشگری استانبول دیدن کنید،از پارک های آبی و همچنین ساحل های زیبای این شهر استفاد کنید.

 

نظر شما در مورد جاذبه های گردشگری استانبول چیست؟

اگر شهر استانبول را به خوبی بشناسید می دانید که این شهر در سال 2010 لقب پایتخت فرهنگ و تمدن اروپا را به خود گرفت. استانبول شهری است با تمدن اسلامی و کمی فرهنگ غربی که تلفیق این دو با یک دیگر تاثیر به سزایی در ساخت و ساز ها و بافت شهری این شهر گذاشته است. جاذبه های گردشگری که در استانبول میتوانید ببینید بسیار است، ترکیه مدت زیادی را در حکومت عثمانی ها به سر میبرد که آثار های به جای مانده از عثمانی ها در استانبول از قبیل کاخ هاو مساجد زیبایی چشمگیری را به این شهر داده است.

تور استانبول تابستان 96

کاخ دلمان باغچه که در قرن 19 به دستور سلطان عبدالمجید ساخته شد یکی از دیدنی های زیبای استانبول می باشد. یکی از کاخ های زیبای ترکیه که به سبک سنتی ترکیه ساخته شده است در استانبول قرار دارد که می توان اوج خلاقیت معماری ترک را در آن دید، این کاخ آینالی کاواک یا قصر آئینه نام دارد. یکی از آثار زیبایی که از زمان روم شرقی در استانبول به جای مانده و معماری شگفت انگیزش آدم را میخ کوب میکند موزه ی ایا صوفیه میباشد که در اوایل کلیسای رومیان بوده و پس از ورود عثمانی ها به استانبول به مسجد با شکوه عثمانی ها تبدیل شد و در نهایت امروزه یکی از موزه های با شکوه استانبول به شمار میرود که مورد توجه توریست ها قرار گرفته است.

اما اصلی ترین جاذبه ی دیدنی استانبول به روایت توریست ها مسجد سلیمانیه است که در قرن 16 به دستور سلطان سلیمان ساخته شد. اگر در تابستان به استانبول سفر میکنید پارک های آبی این شهر را از دست ندهید و حتما سری به آکوامارین واقع در حاشیه خلیج بویوک و دریای مرمره بزنید و لحظاتی شاد و به یاد ماندنی داشته باشید. با این تفاصیل آیا شما استانبول را مقصدی برای گردشگری میبینید؟ بی شک که نظرتان راجع به این شهر مدرن و تاریخی عوض شده است.

برای اطلاع از قیمت تور استانبول تابستان 96 و همچنین کسب اطلاعات بیشتر لطفا به سایت نت تورز مراجعه کنید.موارد مشابه یافت شده