تور استانبول نوروز 96

تور استانبول نوروز 96,تور نوروز96 استانبول,نوروز در استانبول,تور نوروزی استانبول 96,تور استانبول ,تور های استانبول نوروز96,استانبول نوروز ,درباره استانبول96

تور استانبول نوروز 96

اگر بخواهیم برای هموطنان خود، شهری پر از جاذبه و زیبایی را معرفی و پیشنهاد دهیم، میتوانیم به استامبول اشاره کنیم. استامبول شهری زیبا و خوش آب و هوا در ترکیه است که بسیاری از هموطنان ما با آن آشنایی کاملی دارند. حال اگر میخواهید در نوروز 96 استامبول را به عنوان مقصد خود برگزینید، ما در نت تور شما را با آن آشنا خواهیم کرد.

تور استانبول نوروز 96

آیا نوروز برای مسافرت به استانبول مناسب است؟

این سوالیست که شاید قبل از سفر به استانبول ذهن شما را درگیر کند ولی با خواندن متن زیر می توانید نوروز در استانبول را حس کنید:

اگر می خواهید با تور استانبول نوروز 96 به این شهر سفر کنید بی شک بهترین انتخاب را کرده این چرا که با توجه به آب و هوای سردی که ترکیه دارد فصل بهار بهترین زمان برای سفر به ترکیه و استانبول میباشد و دمای هوا در این فصل بین 16 تا 25 درجه ی سانتی گراد متغییر میباشد که مناسب سفر به استانبول است.

در فصل بهار استفاده از سواحل استانبول بسیار رایج می باشد، برای انجام ورزش های آبی می توانید به ساحل نان استاپ بروید, در ساحل سولار علاوه بر تفریحات ورزشی کنسرت های متعددی هم برگذار میشود، اگر علاقه مند به چتر بازی یا چتر بازی با قایق هستید فقط ساحل اودینز می تواند این نیاز شما را برآورده کند.

می توانید از هتل های ساحلی استانبول برای اقامت خود استفاده کنید که از جمله ی این هتل ها می توان به هتل پنج ستاه ی ساحل سور ملی اشاره کرد که هم سطح با دریا می باشد، همچنین میتوانید از هتل های استانبول واقع در شهر استفاده کنید که از لحاظ سرویس دهی چیزی برای مسافران کم نخواهند گذاشت.

اگر با تور نوروز 96 به استانبول سفر کنید می توانید غذاهای لذیذی که در بهار خیلی رایج است را امتحان کنید، از غذا های استانبول می توانید برای صبحانه Menemen که با تخم مرغ و سبزیجات درست می شود میل کنید، برای نهار دلمه یا کباب که از غذا های محبوب ترکیه هستند را میل کنید و برای شام مانتی که نمونه ی ترکیه ای راویولی است را صرف کنید.

در کل فصل بهار در همه جای دنبا زیباست و این زیبایی را در شهر استانبول هم میتوان دید.

برای ثبت نام در تور استانبول نوروز 96 به سایت نت تورز مراجعه کنید.موارد مشابه یافت شده