تور استانبول کریسمس 2017

تور استانبول کریسمس 2017, تور کریسمس استانبول 2017, کریسمس استانبول, کریسمس استانبول 2017, استانبول کریسمس 2017, کریسمس در استانبول, تور های کریسمس

تور استانبول کریسمس 2017

استانبول هم یکی از شهر هایی است که هر ساله 25 دسامبر(4 دی) تولد عیسی مسیح و آغاز سال نوی میلادی را جشن میگیرد و فستیوال ها و مراسم های زیادی در این شب داخل استانبول برگزار می شود. دین اکثریت مردم ترکیه اسلام می باشد و شاید جشن گرفتن تولد عیسی مسیح در این شهر برای گردشگران عجیب باشد ولی با این حال مردم ترکیه این شب را جشن گرفته و در این شب استانبول یک شهر آسیایی با تفریحات غربی می شود.

تور استانبول کریسمس 2017

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که آیا کریسمس برای مسافرت به استانبول مناسب است یا خیر؟

بدون شک اگر در زمان کریسمس به استانبول مسافرت کنید پشیمان نخواهید شد.

تمامی مراکز خرید استانبول  قبل از کریسمس اجناس خود را تا 60درصد تخفیف به فروش می رسانند، شما می توانید با ثبت نام در تور استانبول کریسمس 2017 از این حراجی های سال نو بی نصیب نمانید.

در این متن به جشن های ویژه ی استانبول کریسمس 2017 میپردازیم:

در شب کریسمس استانبول شور و حالی دیگر پیدا می کند، شهر نورانی و پوشیده از برف است.

در خیابان ها مردم با شور و حالی خاص در حال خرید هستند، از پشت هر مغازه ای که رد می شوید یه درخت کریسمس کوچک داخل مغازه می بینید که با چراغ های روشن تزیین شده است.

استانبول در شب کریسمس زیبا ترین و مهیج ترین آتش بازی را برپا می کند و رستوران های استانبول در این شب تنوع غذایی بسیار بالایی دارند.

در کل استانبول در شب کریسمس یکی از شهر هایی می شود که برای شادی و خوش گذرانی بهترین گزینه است، مردم تا پاسی از شب مشغول پای کوبی اند و به هر محله ای از استانبول که بروید عده ای را می بینید که به طور جداگانه در حال جشن گرفتن هستند.

یکی از مواردی که کریسمس در استانبول را رویایی می کند کشتی کروز بسفر است، که می توانید با این کشتی هشت ساعت به یاد ماندنی را روی آب های آرام سپری کنید و به آرامشی ذهنی دست پیدا کنید و تا دم دم های صبح از سرویس دهی این کشتی استفاده کنید.

سفر به استامبول بسیار خاطره انگیز و هیجان انگیز است. استامبول مقصدی دلپذیر برای هر گردشگری است، به خصوص برای هم وطنان عزیزمان در ایران. اگر شما علاوه بر عید نوروز، علاقه دارید در زمان کریسمس به مسافرت بروید، ما به شما تور استامبول در ایام کریسمس را پیشنهاد میدهیم.

هرچه زودتر در تور استانبول کریسمس 2017 ثبت نام کنید تا کریسمسی آسیایی غربی را در استانبول تجربه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به نت تورز مراجعه کنید.موارد مشابه یافت شده