تور ارمنستان بهار96

تور ارمنستان بهار 96 ,بهترین زمان برای سفر به ارمنستان,جاذبه های گردشگری ارمنستان,قیمت تور ارمنستان بهار96,تور ارمنستان,تور ارمنستان بهار,تور بهاره ارمنستان96

تور ارمنستان بهار96

ایران از شمال با کشور ارمنستان که واقع دز قفقاز جنوبی می باشد همسایه می باشد، این کشور تاریخی که قدمتش به 540 سال قبل از میلاد برمیگردد همواره مورد توجه توریست ها از جمله مردم کشورمان می باشد، ارمنستان یک کشور مسیحی است، می توان گفت اولین کشوری که دین مسیح را قبول کرد ارمنستان بود. این کشور در گذشته بخشی از خاک ایران محسوب می شد ولی طبق قرارداد ترکمنچای از ایران جدا شد و بعد از انقلاب شوروی سابق اعلام استقلال کرد و جمهوری ارمنستان کنونی را شکل داد.

تور ارمنستان بهار 96

ارمنستان همیشه روابطی دوستانه با ایران داشته و همواره فرهنگ و تاریخش تحت تاثیر ایران بوده است.

ارمنستان دارای جاذبه های گردشگری تاریخی و مدرن میباشد که هرساله بسیاری از مردم کشورمان با استفاده از تور ارمنستان به این کشور مسافرت میکنند.

 

بهترین زمان برای سفر به ارمنستان

ارمنستان یک کشور کوهستانی است، و اغلب شهرهای این کشور در ارتفاع بیش از 1800 متر از سطح دریا قرار دارند، رطوبت در این کشور پایین است ولی وزش باد بخاطره وجود کوه در اطراف این کشور آب و هوای معتدلی به ارمنستان بخشیده است. ارمنستان از اواسط شهریور تا اواسط آذر ماه آب و هوایی بسیار معتدل و مناسب سفر دارد. در فصل زمستان بسیار سرد است.

جاذبه های گردشگری ارمنستان

پایتخت ارمنستان ایروان نام دارد و دارای جاذبه های گردشگری فراوانی می باشد.

دریاچه ی سوان در شمال شرقی ایروان مرتفع ترین دریاچه ی شیرین جهان است که ارتفاع آن بیش از 1900 متر از سطح دریا می باشد.

ارمنستان یک کشور مسیحی می باشد و به همین دلیل دارای کلیساهایی با قدمت چند صد هزار سال می باشد، از کیلیساهای تاریخی این کشور میتوان به کلیسای گغارت به معنی سرنیزه که در جنوب شرقی ایروان واقع شده است اشاره کرد.

 

 تور ارمنستان بهار96

ارمنستان آب و هوایی قاره ای دارد، کشوری بسیار سرسبز و دارای تاریخ و فرهتگ غنی می باشد که این عوامل دست به دست هم داده اند تا ارمنستان یک کشور توریستی باشد و همواره مردم زیادی با تور به این کشور سفر کنند، برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به تور ارمنستان بهار96 لطفا از سایت نت تورز دیدن فرمائید.موارد مشابه یافت شده