تور ارزان ازمیر

تور ازمیر ارزان , جاذبه های گردشگری ازمیر, تور ازمیر , ازمیر , جاذبه های گردشگری ازمیر , مراکز تفریحی ازمیر , مساجد ازمیر , پارک های ازمیر , نقلیه عمومی ازمیر

تور  ارزان ازمیر 

ازمیر از شهرهای زیبای ساحلی در ترکیه و کنار دریای بزرگ و زیبای اژه میباشد.
این شهر دارا ی آثار باستانی و ساحل های آرام بخش، تنوع مراکز تفریحی و خرید می باشد و همچنین برای باستان شناسان به علت داشتن آثار باستانی و برای عکاسان که دنبال سوژه های خوب تفریحی، باستانی، قایق رانی در دریا و ورزش های آبی هستند، بهترین گزینه انتخابی می باشد.

 

تور ازمیر ارزان

 

از جاذبه های گردشگری ازمیر چه میدانید؟

 

از جاذبه های گردشگری ازمیر در آثار باستانی میتوان به این موارد اشاره نمود
مسجد حیصار: با قدمت ترین مسجد ترکیه و قدمت آن بیش از 6 قرن می باشد.
مسجد شادیروان: این مسجد با قدمت 500 ساله یکی از قدیمی ترین مساجد ترکیه و با معماری باشکوهی که دارد هرساله گردشگران زیادی را به خود جذب مینماید. این مسجد فاصله کمی با میدان کناک و بازار کمرالتی دارد.


قلعه کادیفه کاله یا پاگوس: از قدیمی ترین بناهای ترکیه از قرن چهارم ساخته شده و همچنان مانند دیواری محکم از شهر ازمیر حفاظت میکند!
معبد آرتمیس: این معبد از قرن چهارم قبل از میلاد ساخته شده و هم اکنون در شهر افه سوس در نزدیکی شهر ازمیر، یکی از بهترین مراکز جذب گردشگری و از عجایب هفتگانه دنیا می باشد.


کلیسای سینت پلیکارپ:  از قدیمی ترین کلیساهای ازمیر می باشد که از سال 155 بعد از میلاد به عنوان محل یادبودی برای «آپوکالیپس» ساخته شد. 
میدان کناک ازمیر: این میدان سمبل زیبای شهر ازمیر و دارای یک برج بلند میباشد و به علت داشتن یک ساعت زیبا و مجلل در بالای برج به برج ساعت معروف می باشد.

ازمیر، شهری است با تعداد زیاد پارک های متفاوت برای سرگرم شدن کودکان و اعضای خانواده و متناسب با هر سلیقه ای برای تفریح در طی روز می باشد.
از جمله پارک های این شهر جذاب می توان به پارک آبی، پارک ادنان سایگون، پارک موامراکسوی، پارک اینسان حاکلاری اشاره نمود.

 

حمل و نقل وسایل عمومی در ازمیر

 

حمل و نقل به وسیله وسایل نقلیه داخل شهر ازمیر چگونه است؟ ازمیر شهری است که انواع مختلف وسایل نقلیه را دارا می باشد. فرودگاه بزرگ «عدنان مِندِرِس» در خارج از شهر قرار دارد و پروازهای خارجی و داخلی به شهرهای دیگر ترکیه را همه روزه دارد.

برای استفاده از تمامی وسایل نقلیه شما باید کارت الکترونیکی تهیه نمائید و این کارتها قابل شارژ مجدد نیز هستند.

در تور ارزان ازمیر، به شرط خوب بودن هوا و هزینه پائین سفرتان شما میتوانید با انتخاب قایق سواری، در کناره های شهر و ساحل جابجا شوید و از مناظر طبیعی نیز لذت ببرید.

اتوبوس نیز در ازمیر کل شهر را پوشش داده و می توانید برای جابجایی و رسیدن راحتتر به مقصد از اتوبوس های داخل شهری استفاده نمائید.

راننده های تاکسی در ازمیر، ممکن است کرایه های بالایی را از شما درخواست کنند که شما میتوانید با ماشین های ون، به مقصد مورد نظرتان بروید.

برای اینکه از شمال شهر به میدان کناک یا برج ساعت ازمیر بروید و در بازارهای اطراف این میدان زیبا قدم بزنید و خرید کنید میتوانید با استفاده از مترو، این مسیر را سریعتر و راحتتر و با قیمت مناسب تر طی نمائید.

 

ساندویچ کومرو یک ساندویچ سبک و مناسب است که در کنار خیابان های ازمیر فروخته میشود و میتوانید طعم این ساندویچ خوشمزه را در حین قدم زدن روی سنگفرش های این شهر زیبا، بچشید و لذت ببرید.

 

تور ارزان ازمیر

تور ارزان ازمیر در طی سال و با توجه به فصل و موقعیت های مختلف دارای قیمت های متفاوتی می باشد.برای استفاده از تور ارزان ازمیر میتوانید از قیمت های نت تورز دیدن نمائید.

 موارد مشابه یافت شده