تور ازمیر تابستان 96

تور ازمیر تابستان96, تور ازمیر , تابستان در ازمیر , آب وهوای ازمیر در تابستان, فستیوال ها و جشنواره های ازمیر در تابستان، غذاهای ازمیر,تور ازمیر در تابستان

تور تابستان ازمیر از بهترین و محبوب ترین تورها در بین ایرانیان به علت آب و هوای معتدل این شهر و تعطیلات تابستانی ایرانی ها می باشد.

 

آب وهوای ازمیر در تابستان چگونه است؟ آیا بهترین زمان سفر به ازمیر تابستان می باشد؟

ازمیر، هر چهار فصل سال را داراست. در بهار هوایی کاملا خنک و بهاری، تابستان های گرم و شرجی به علت قرار گرفتن در کنار دریا، پاییز هوایی نسبتا سرد و زمستان هایی سرد و بارانی را دارا می باشد.
اگر بخواهیم برابری تاریخ میلادی کشور ترکیه در تابستان را با تاریخ شمسی ایران برابری دهیم به این صورت خواهد بود.
22 ژوئن الی 22ژوئیه (جولای) : ماه تیر
23 ژوئیه الی 22 اوت (آگوست ) : ماه مرداد 
23 اوت (آگوست) الی 22 سپتامبر : ماه شهریور
در ماههای تیر و مرداد میزان بارندگی به طور چشمگیری کاهش پیدا میکند و با وجود هوای آفتابی و معتدل میتواند لحظه های خوبی را برایتان رقم بزند.

ازمیر برای ایرانیان در فصل تابستان، به علت تعطیل بودن این فصل و آب و هوای مناسب آن و برگزاری فستیوال های متعدد بهترین انتخاب می تواند باشد.

تور ازمیر تابستان 96

 

بهترین غذاهای ازمیر کدام یک می باشد؟

ازمیر به علت ساحلی بودن و همسایه بودن با دریا، دارای غذاهای دریایی تازه در تمام فصول سال است.
شما میتوانید غذای دریایی مانند کباب ماهی که از بهترین غذاهای دریایی می باشد را در رستوران های مطرح شهر مانند «اومیت کوی» نوش جان نمائید.


اگر فست فود را به غذاهای ترکی ترجیح میدهید، باید به شما ساندویچ کومرو رو پیشنهاد دهیم که با نان کنجدی، سوسیس، گوجه و پنیر مخصوص تهیه میشود و به راحتی میتوانید تهیه نمائید.


از غذاهای محلی و سنتی و اصیل ترکیه میتوان به کوفته، دلمه و کباب کاپسیز و کباب ترکیه اشاره نمود.
از غذاهای خیابانی که میتوان با صرف هزینه کم، به سیری کامل برسید میتوانیم غذاهای بورک، پاید و میدیه اشاره نمائیم.

 

فستیوال ها و جشنواره های ازمیر در تابستان

ازمیر هرساله میزبان برگذاری جشنواره هایی همچون جشنواره جاز با هدف دورهم جمع کردن اساتید و علاقمندان به موسیقی جاز می باشد و همچنین جشنواره بین المللی ازمیر که هرساله از اوایل خرداد آغاز میشود و تا پایان مرداد ادامه دارد، دربردارنده موسیقی و نوازنده های مختلف جهان در گروههای مختف راک، ارکستر، گروههای رقص و گروههای جاز می باشد.
از فستیوال ازمیر میتوان به فستیوال شادو هیجان انگیز «رنگارنگ» اشاره نمود. دراین فستیوال لباس های رنگی دراختیار شرکت کنندگان قرار میگیرد و درحین اجرای مراسم قوطی هایی که پراز رنگ های مختلف و شاد می باشد به سمت شرکت کنندگان پرتاب میشود.

 

برای اطلاع داشتن از شرایط و قیمت تور تابستان ازمیر96 میتوانید به سایت نت تورز مراجعه نمائید.موارد مشابه یافت شده