تور سنگاپور

تور سنگاپور , جاذبه های سنگاپور , سنگاپور بهشت باغ ها و غذاها , آب و هوای سنگاپور , دین و زبان مردم سنگاپور , سنگاپور کشوری دارای چند مذهب

آسیا در جنوب شرقی خود، جمهوری سنگاپور را جای داده که در شمال خط استوا واقع شده و شهر سنگاپور پایتخت آن است. میخواهیم کشوری مدرن و ثروتمند را برایتان معرفی کنیم.

سنگاپور در جنگ جهانی دوم، از مستعمرات انگلستان بود که در همان زمان توسط نیروهای ژاپن به اشغال درآمد و سبب بیرون راندن بریتانیا از خاک سنگاپور شد. این واقعه بزرگترین شکست تاریخ بریتانیا نام گرفت. بریتانیای شکست خورده، چند سال بعد در سال 1945 میلادی مجددا این شهر را اشغال نمود. 18 سال بعد سنگاپور به عنوان عضوی از فدراسیون مالزی، استقلال خود را بدست آورد و نهایتا دو سال بعد از مالزی هم جدا شد و جمهوری سنگاپور را شکل داد.

تور سنگاپور

سنگاپور که متشکل از تعدادی جزیره است، خود را در لیست شلوغ ترین و پر تردد ترین بنادر در دنیا جای داده است. و سالانه گردشگران زیادی تور سنگاپور را مناسب ترین انتخاب خود قرار میدهند.

 

جاذبه های سنگاپور

سنگاپور از لحاظ منابع معدنی کشوری فقیر است. اما توانسته با صنعت گردشگری و جاذبه های متنوع و طبیعی خود، درآمدی سرشار را به کشورش سرازیر کند. از مناطقی که گردشگران علاقه زیادی به آن دارند، میتوان مکانی به نام اورچارد را نام برد که شامل: باغ وحش و باغ زیبای پرندگان، فروشگاه های بزرگ و مجلل که میتوان ساعت ها وقت خود را برای گشت و گذار و خرید در آن سپری کرد و جزایری که فستیوال های مهیج و تماشایی آتش بازی، پارک دلفین ها و سینماهای 4 بعدی را در خود جای داده است.

یکی دیگر از جذابیت های فوق العاده سنگاپور، هتلی است که با شمایل یک کشتی، بر روی 3 ساختمان بلند بنا نهاده شده است که نامش هتل مارینا بی سندز است و استخری را در بالای خود جای داده است که شناگران با ترس و هیجان خاصی در آن شنا میکنند.

سنگاپور معروف به بهشت باغ ها و غذاها است. به این دلایل تور سنگاپور بسیار هوس انگیز است.

 

آب و هوای سنگاپور

به دلیل این که سنگاپور در شمال خط استوا جا خوش کرده است، در طول سال هوایی گرم دارد که این کشور را به یک کشور گرمسیری تبدیل کرده است. حداقل دمای ثبت شده برای سنگاپور تا کنون، 19 درجه است. باد های موسمی و پر باران بودن از ویژگی های آب و هوایی سنگاپور است.

 

دین و زبان مردم سنگاپور

این کشور دارای چهار زبان اصلی و به طور کل دارای 20 نوع گویش در بین ساکنان خود است. چهار زبان اصلی آن عبارتند از: انگلیسی، مالایی، چینی، تامیل

سنگاپور کشوری دارای چند مذهب است. اما طبق آمارها، نیمی از مردم آن پیرور آئین بودایی و تائو هستند. و مابقی را به ترتیب گستردگی: مسیحی، اسلام و هندو تشکیل داده است.

 

تور سنگاپور

اگر شما هم وسوسه شده اید تا لذت های این بهشت زمینی را تجربه کنید، میتوانید برای تعطیلات خود تور سنگاپور را برگزینید. ما در نت تور سعی داریم شما را با تمام مناطق گردشگری دنیا آشنا کرده و انتخاب را به شما بسپاریم. شما در شبکه تور ها میتوانید اطلاعات کاملی را در اختیار داشته باشید. بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.موارد مشابه یافت شده