تور گوا

تور گوا , شهر ساحلی گوا , بهترین زمان برای سفر به گوا , جاذبه های گردشگری گوا , گوا پر باران ترین شهر هندوستان , مراکز خرید شیک و مدرن گوا

تور گوا

در جنوب غربی هندوستان شهری ساحلی به نام گوا وجود دارد. این ایالت که یکی از بزرگترین ایالات هند محسوب می شود دارای بندر گوا و شهری به نام گوای کهنه در نزدیکی خود می باشد، برای افرادی که به دنبال ساحلی آرام و زیبا هستند، گوا را پیشنهاد می کنیم. این شهر علاوه بر داشتن تپه ها و سواحل زیبا، تمیز ترین شهر هند هم می باشد.

تور گوا

آب و هوای گوا

گوا یک شهر ساحلی است و طبیعیست که آب و هوایی گرم و شرجی داشته باشد. از اواخر مهرماه تا پایان اسفندماه بهترین آب و هوا بر گوا حاکم است. هرچند این شهر به دلیل داشتن هتل های مجهز به کولر و دستگاه تهویه در فصل بهار هم برای مسافرت مناسب است و مشکل ساز نمی شود. اگر به باران علاقه دارید گوا یکی از پر باران ترین شهر های هندوستان است و فصل بارن های حاره ای در این شهر از اواسط خرداد تا اواسط مهر می باشد.

جاذبه های گردشگری گوا

بندر گوا دارای سواحل شنی وسیع و طبیعتی سرسبز می باشد. همچنین هزینه های گردشگری در گوا بسیار پایین است که این امر موجب شده در سال های اخیر میلیون ها توریست را به خود جذب کند.

از مکان های دیدنی گوا میتوان به مومیایی زاویر مقدس در منطقه گوای کهنه اشاره کرد.

معبد شانتا دورگا یک معبد بزرگ و زیباست که یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری گوا می باشد.

همچنین گوا دارای مراکز خرید شیک و مدرن می باشد که شما در تور گوا می توانید از این مراکز سوغاتی ها و لباس های سنتی خریداری کنید.

تور گوا

اکثر مردم جهان هندوستان را یک شهر شلوغ و معمولا کثیف و آلوده می دانند. ولی با مسافرت به گوا تمام این افکار از ذهن شما پاک خواهد شد چرا که گوا مکانی آرامش بخش و رویایی است.

گوا هم مانند همه مکان های توریستی در جهان از تنوع تور های گردشگری برخوردار است. شما می توانید طبق نیاز خود تور های ارزان یا گران و لوکس را برای خود برگزینید. برای اطلاع از ملزومات تور گوا لطفا از سایت شبکه تور ها دیدن فرمائید.موارد مشابه یافت شده