تور دبی

تور دبی , بهترین زمان برای مسافرت به دبی , جاذبه های گردشگری دبی , دبی بزرگترین شهر امارات , دبی توریستی ترین شهر جهان , دبی پایتخت خرید خاورمیانه

تور دبی

دوبی یا دبی، بزرگ ترین و مدرن ترین شهر درامارات متحده ی عربی است. اسم این جزیره در ابتدا دبا بوده که نام یکی از ملخ هایی می باشد که در قدیم در این منطقه یافت میشد.

در دو دهه ی اخیر با سرمایه گذاری های کلان دبی بالاخره توانست به توریستی ترین شهر جهان تبدیل شود.

تور دبی

دبی با داشتن مرتفع ترین برج های جهان و جاذبه های گردشگری مدرن و تاریخی، هر ساله میلیون ها گردشگر را به خود جذب می کند که این امر موجب شده دبی را به پایتخت خرید خاورمیانه نامگذاری کنند.

در دبی به دلیل دریافت بسیار کم مالیات و عوارض گمرک قیمت اجناس معمولا بسیار پایین می باشد،

مسافرین زیادی همه ساله از طریق تور دبی به این شهر مسافرت می کنند.

 

بهترین زمان برای مسافرت به دبی

شهر دبی بیابانی است و همچنین نزدیک به خط استوا می باشد که این عوامل سبب شده تا دبی همیشه آب و هوایی گرم و مرطوب به خود ببیند. آسمان دبی همیشه آبی و آفتابی است، بهترین زمان برای سفر به دبی فصل زمستان می باشد که دمای هوا در این شهر حدودا به 23 درجه ی سانتی گراد میرسد.

 

جاذبه های گردشگری دبی

دبی دارای مراکز خرید و جاذبه های گردشگری متعددی می باشد. از جاذبه های گردشگری این شهر میتوان به برج خلیفه دبی اشاره کرد که آسمتن خراشی خیره کننده است. همچنین گردشگران می توانند از تور صحرایی دبی استفاده کنند که در این تور می توانند چهره ی واقعی کویر را مشاهده و تجربه کنند.

از عجیب ترین و جالب ترین جاذبه های گردشگری دبی پیست اسکی دبی میباشد!! این پیست که زمستان را در دل گرمای دبی شبیه سازی کرده است از معروف ترین مکان های تفریحی دبی می باشد.

 

تور دبی

شهر دبی با سرمایه گذاری های متعدد در دو دهه اخیر توانسته از یک شهر بیابانی به یک قطب توریستی در جهان تبدیل شود. شما میتوانید با استفاده از تور دبی  به بزرگ ترین شهر امارات متحده عربی سفر کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از سایت نت تورز دیدن فرمائید.موارد مشابه یافت شده