تور استرالیا

تور استرالیا , آب و هوای استرالیا , بهترین زمان برای سفر به استرالیا , جاذبه های استرالیا , دین و زبان مردم استرالیا , استرالیا مکانی هیجان انگیز

استرالیا را میتوان کشوری مهاجرپذیر دانست. استرالیا کشوری زیبا در آب های اقیانوس آرام، واقع در نیمکره جنوبی زمین است و شهر کانبرا را پایتخت خود قرار داده است. استرالیا هیچ مرز خاکی ای با دیگر کشور ها ندارد و آن هم به دلیل آن است که دور تا دور این کشور را آب فرا گرفته است. این کشور به دلیل وسعتش، شامل پوشش گیاهی و جانوری بسیار متنوعی است. از جمله شهر های بزرگ آن میتوان به شهر ملبورن، شهر سیدنی، شهر آدلاید و پرت اشاره کرد. در ادامه تور استرالیا را برای شما شگفت انگیز خواهیم کرد.

تور استرالیا

آب و هوای استرالیا

شاید بتوان مهمترین جاذبه استرالیا را آب و هوای آن دانست. آب و هوایی معتدل دارد و شمال آن به عنوان گرمترین و جنوبش به عنوان سردترین مکان آن است. به دلیل آن که دور تا دور آن را آب تشکیل داده، استرالیا از نظر آب و هوا مانند دیگر کشور ها نیست.

وقتی اروپا تابستان را سپری میکند، استرالیا در سرمای زمستانش فرو رفته! دلپذیر ترین فصل در سراسر استرالیا را بهار و پاییزش مهیا کرده است. بر خلاف ایالت تاسمانی که فصل تابستان را برای مردمش دلپذیر نموده است.

در شمال استرالیا که منطقه ای استوایی است، تنها شامل دو فصل هستیم که یکی بارانی و دیگری خشک و کم بارش است. اما جنوب استرالیا چهار فصل است.

 

بهترین زمان برای سفر به استرالیا

استرالیا به دلیل اقلیم شگفت انگیزی که دراد و تنوع آب و هوایی منحصر به فردش، برای سفر کردن، زمان را به سخره گرفته است. پس هر زمان که از کار و مشغله زندگی فارغ شده اید و قصد سفر دارید، استرالیا آغوشش را به روی شما باز نگه داشته است.

 

جاذبه های استرالیا

هر سال که میگذرد بافت شهر های ما از حالت سنتی خارج و به سوی مدرنیته پیش میرود که معایبی مانند شلوغی، ترافیک و آلودگی هوا بخش کوچکی از آن است. حال شهری را تصور کنید که بافتی روستایی داشته و عاری از دود، ترافیک و آسمان خراش هایی است که لذت تماشای آسمان را از ما گرفته و کاملا آرام و رویایی است.

استرالیا این رویا را در دو شهر بزرگش محقق کرده است. سیدنی و ملبورن با آب و هوایی بسیار دلپذیر و جاذبه های مثال زدنی و گردشگری خود، توانسته خود را در لیست برترین شهر های دنیا قرار دهد.

لذت یک سفر رویایی را میتوان با تور استرالیا تجربه کرد.

 

دین و زبان مردم استرالیا

زبان رسمی مردم استرالیا انگلیسی و گویش استرالیایی است.

با ورود اروپایی ها به استرالیا، دین مسیحیت در این کشور رواج گرفت به طوری که 70% استرالیایی ها خود را مسیحی میدانند و می توان گفت در حدود 15% مردم پیرو هیچ مذهبی نیستند. در میان استرالیایی ها ادیانی چون اسلام و یهودیت نیز به چشم میخورد.

دولت استرالیا دین را از سیاست و حکومت جدا کرده و مردم را در انتخاب دین و مذهب و انجام آیین های مذهبی خود آزاد گذاشته است.

 

تور استرالیا

اگر بخواهیم منصف باشیم، استرالیا مکانی هیجان انگیز برای گردشگران است و دل هر توریستی را میرباید.

شما میتوانید با سفر به استرالیا، ضمن بازدید از جاذبه های آن، در کارناوال های مفرحش شرکت کرده و همراه با مردم آن به جشن و شادی مشغول شوید. اگر شما هم تمایل به سفر استرالیا پیدا کرده اید، میتوانید تور استرالیا را در سایت نت تور برای خود رزرو کنید.موارد مشابه یافت شده