تور کوش آداسی

تور کوش آداسی , بهترین زمان برای مسافرت به کوش آداسی , جاذبه های گردشگری کوش آداسی , کوش آداسی یا جزیره پرنده , آب و هوای معتدل کوش آداسی

کوش آداسی یا جزیره پرنده شهری ساحلی در غرب کشور ترکیه قرار دارد و جمعیت آن در سال 2009 تعداد 62.637 نفر بوده است.

شهری بسیار راحت و آرام با طبیعتی بکر و دیدنی است. اگر به دنبال جایی برای رفع خستگی میگردید، پیشنهاد خوبی برای شما است. این شهر به علت داشتن موقعیت جغرافیایی خوب با دریای اژه و همسایگی از جنوب با شبه جزیره دیلک، گردشگران زیادی  را به خود جذب کرده است.

هر ساله مسافران زیادی از نقاط مختلف جهان به خصوص ایران با تور کوش آداسی از ین شهر زیبا دیدن میکنند.

این جزیره به علت همسایه بودن با جزیره ساموس یونانی از جذابیت خاصی برخوردار است و هر ساله در فصل بهار و تابستان تورهای قایق سواری مخصوصی برای این جزیره تدارک دیده شده است.

تور کوش آداسی

 

بهترین زمان برای مسافرت به کوش آداسی

این شهر دارای آب و هوای معتدلی است و در تابستان از اواخر آوریل (اوایل اردیبهشت) آغاز می شود و تا اواخر اکتبر (اوایل آبان) ادا مه دارد. در زمستان هوای سردی ندارد و کاهش دمای آنچنانی مشاهده نمیشود.

در ماه ژوییه دمای هوا تا 42 درجه نیز میرسد و استفاده از کرم ضد آفتاب و کلاه لبه دار از ملزومات سفر می باشد.

بهترین زمان سفر به این شهر دیدنی اواخر فصل بهار تا اواخر تابستان است.

 

جاذبه های گردشگری کوش آداسی

آیا از جذابترین مناطق گردشگری کوش آداسی اطلاعی دارید؟

یکی از سواحلی است که ورزش های مختلف آبی مانند شنا، غواصی و اسکی روی آب را دارا است.

پارک آبی کوش آداسی از جمله مراکز تفریحی است که دنیایی از بازی های آبی را میتوانید تجربه نمائید.

افه سوس یکی از مناطقی است که گردشگران زیادی را به خود جلب میکند. این منطقه بازمانده یک شهر چندین هزار ساله می باشد. کوه های شمالی این منطقه جایی است که میگویند اصحاب کهف به مدت 200 سال در غار این کوه ها خوابیده بودند.

جزیره کبوتر یک جزیره کوچکی است که در نزدیکی کوش آداسی قرار دارد و در فصل مهاجرت پرندگان خانه پرنده ها می باشد. ساحلی خلوت و آرام و بدون هیاهویی است که محل مناسبی برای رفع خستگی است.

از دیگر مراکز گردشی که میتوان اشاره نمود: کاروانسرای اوکوز محمد پاشا، غار کاراجا، غار سیر تلانینی، پارک ملی دلتای آیدین و پلاژ آبهای گرم در تور کوش آداسی است.

شما عزیزان میتوانید تمامی این لذت ها را با تور کوش آداسی تجربه کنید.

 

تور کوش آداسی

تور کوش آداسی میتواند یکی از انتخاب های درست و مناسب برای هر شخصی از سراسر دنیا باشد، به خصوص هم وطنان عزیز خودمان که ترکیه و شهر های گردشگری اش، برایشان آشنا تر و جذاب تر است.

اگر میخواهید سفری لذت بخش و مفرح را تجربه کنید، ما در نت تورز هر آن چه را که لازم است برایتان فراهم کرده ایم.موارد مشابه یافت شده