تور تایلند

تور تایلند , تایلند کشوری در جنوب شرقی آسیا , آب و هوای تایلند , بهترین زمان سفر به تایلند , مذهب مردم تایلند , جاذبه های گردشگری تایلند , جزایر تایلند

تایلند کشوری است در جنوب شرقی آسیا که پایتخت آن بانکوک و پرجمعیت ترین شهر این کشور است.

تایلند کشوری است دارای جاذبه های طبیعی و بکر و زیبا که نگاه هر بیننده ای را به خود جلب میکند و هرساله به آمار گردشگران خود می افزاید. علت اینکه یکی از پرطرفدارترین مناطق دیدنی در جهان است را میتوان به این موارد اشاره نمود.

تور تایلند

اگر به دنبال تفریحات آبی و شنا کردن هستید، میتوانید به سراغ سواحل گرم و زیبای تایلند بروید.

اگر طرفدار شادی و هیجان های زیاد هستید به شما فستیوال های مرسوم و متعدد را پیشنهاد میکنیم.

اگر بودجه کمی برای انتخاب هتل دارید نگران نباشید، هتل هایی با قیمت مناسب در اختیار شما قرار میگیرند و یا اگر از لحاظ مالی در حد عالی هستید هتل های لوکسی نیز در تایلند برای شما تدارک دیده شده است.

تایلند علاوه بر جذابیت های طبیعی و تاریخی بکر خود توانسته در 50 سال گذشته امنیت خطوط هوایی بانکوک را برای مسافرانش تامین نماید.

جزایری که در تایلند از نقاط قوت و پراز انرژی و موارد اصلی جذب گردشگر هستند میتوان به پاتایا ،پوکت و جزیره سامویی اشاره نمود.

زبان رسمی دراین کشور تای است و آموزش زبان انگلیسی در سطح مدارس واجب است و دومین زبان کشور تایلند نیز به حساب می آید.

 

آب و هوای تایلند و بهترین زمان سفر به تایلند

این کشور دارای آب و هوای موسمی و بسیار پر باران است. ماه هایی که پر باران هستند، ماه های جولای تا اکتبر (مرداد تا آبان) می باشد.

تابستان ها نیز هوایی بسیار گرم و داغ دارد و اگر خواستار هوایی خنک و مطبوع هستید میتوانید تور تایلند را  در ماه های نوامبر تا فوریه (آذر تا اسفند) انتخاب کنید تا  از مناطق جذاب این کشور لذت ببرید.

 

مذهب مردم تایلند

آیا از مذهب مردم تایلند و درصدی که پوشش می دهد اطلاعاتی دارید؟

در تایلند مردم پیرو دین بودا هستند که از نظر درصد، 95% جمعیت آن ها را تشکیل داده است. دین اسلام بزرگترین مذهب بعد از بودایی در این کشور است. و کاتولیک ها کمتر از یک درصد از جمعیت را تشکیل میدهند و همچنین در کنار این مذاهب آئین هندو نیز به چشم میخورد.

 

جاذبه های گردشگری تایلند

بنظر شما جاذبه های گردشی در تایلند، کدام ها هستند؟

برای دیدن و لذت بردن از طبیعت بکر و جنگل های تایلند میتوانید سوار بر فیل شده و از مناظر اطراف لذت ببرید.

اگر به دنبال ماجراجویی های جذاب و هیجان انگیز هستید به شما پیشنهاد میدهیم تجربه سریدن روی طناب در مسیری با ارتفاع 200 متر از سطح رودخانه را از دست ندهید.

فانتاسی شو در پوکت نیز دارای محل بازی، خرید، رستوان و بسیاری وسایل تفریحی و شاد و هیجان انگیز برای تمامی اعضای خانواده میباشد.

تایلند به علت دارا بودن مذهب بودایی، دارای معبدهای گوناگونی میباشد، تجربه بازدید از این معبد های زیبا و تماشایی را از دست ندهید. درضمن هنگام بازدید ازین معابد به نشانه احترام حتما کفش خود را در بیاورید!

 

تور تایلند

تایلند از جمله کشور هایی است که خود را در لیست تور هایی که گردشگران انتخاب میکنند، به درستی جای داده است و کاملا شناخته شده و برای گردشگری مناسب است. چرا که هر ساله در تمام طول سال حجم بالایی از گردشگر را به خود میبیند. ما نیز از این نکته غافل نشده ایم و امکان سفر را از طریق سایت نت تورز برای شما فراهم کرده ایم.موارد مشابه یافت شده