تور آنکارا

تور آنکارا , آنکارا پایتخت کشور ترکیه , مراکز گردشگری آنکارا , بهترین زمان سفر به آنکارا , موزه های آنکارا , اماکن دیدنی آنکارا , مرکز خرید گردان آتاکوله آنکارا

آنکارا پایتخت کشور ترکیه و بعد از استانبول بزرگترین شهر ترکیه می باشد. این شهر یک شهر مدرن با جمعیتی نزدیک به 4.319.167 است.

این شهر به علت پایتخت بودن تنوع در گشت و گذار و تفریح و اماکن دیدنی را برای شما در سطح شهر به ارمغان می آورد و تور آنکارا را برایتان جذاب میکند.

از مهم ترین مراکز دیدنی آنکارا میتوان به مرکز خرید گردان آتاکوله اشاره نمود.

تور آنکارا

مراکز گردشگری آنکارا

به نظر شما مهم ترین مراکز گردشگری آنکارا کدام ها هستند؟

آنکارا از شهرهایی می باشد که در کنار مدرن شدن، آثار قدیمی خود را از دست نداده است. به همین علت موزههای زیبایی را میتوان در شهر بازدید نمود.

موزه هایی همچون فرهنگ شناسی، نقاشی و مجسمه سازی، موزه جنگ آزادی، موزه جمهوری، موزه اسباب بازی و موزه زراعی و ... وجود دارند.

اگر به دنیای زیر آب دریا و دیدن انواع ماهی ها و جانواران دریایی علاقه دارید به شما بازدید از آکواریوم آکوا وگا را پیشنهاد میدهیم. در تور آنکارا بازدید از این آکواریوم برای شما فراهم است.

پارک شادی سنسلیک یکی دیگر از جاذبه های آن است که در ماه اردیبهشت آغاز به کار میکند. در این پارک انواع رستوران ها، چایخانه ها، استخری بزرگ همراه با قایق های پارویی و مغازه های مختلف و دیگر امکانات تفریحی به چشم میخورد.

 

بهترین زمان سفر به آنکارا

آنکارا به علت ارتفاع از سطح دریا و کوه هایی که اطراف این شهر قرار دارند در زمستان هوای سرد و برفی و تابستان های گرم و خشکی دارد.

بهترین زمان سفر به آنکارا به این شهر زیبا در بهار و پائیز می باشد که هوای معتدلی دارد و بازار توریسم و گردشگری داغ تر است.

 

تور آنکارا 

برای اطلاع یافتن از شرایط استفاده از تور ‌آنکار  میتوانید به سایت نت تورز مراجعه نمائید.

 موارد مشابه یافت شده