تور گوانگژو

تور گوانژو , آب و هوای گوانژو , جاذبه های گوانژو , بهترین زمان برای سفر به گوانژو , دین مردم چین , گوانژو میزبان المپیک 2010

یکی از کشور های پیشرفته دنیا چین است. که با جمعیت فوق العاده بالایی که دارد، امروزه با مدیریت عالی اش، خود را به قطب اقتصاد دنیا و از پیشرفته ترین کشور های دنیا تبدیل کرده است. در این مطلب قصد داریم یکی از شهر های نام آشنای چین را برای شما معرفی کنیم. شاید در لیست تور های گردشگری ای که میخواهیدبررسی و از میان آن شهری را برای سفر خود انتخاب کنید، این شهر نام آشنا که "گوانژو" نام دارد، توجه شما را به خود جلب نماید.

تور گوانگژو

همانطور که میدانید شهر گوانژو میزبان المپیک 2010 بوده، حال سایت شبکه تور ها قصد دارد به معرفی آن بپردازد.

 

آب و هوای گوانژو

اگر بخواهیم میانگین آب و هوای شهر گوانژو را خدمتتان عرض کنیم به میانگین 23% خواهیم رسید. درجه سرمای حداقلی و گرمای حداکثری آن به ترتیب میانگینی از 13 و 28 درجه است. شامل تابستان هایی گرم و مرطوب و زمستان هایی سرد و خشک است.

 

جاذبه های گوانژو

زبان در بیان جاذبه های این شهر زیبا قاصر است. زیرا این شهر آن چنان معماری لوکس و زیبایی دارد که چشم ها را خیره میکند. برج های شگفت انگیز، مناطق تفریحی، کلیسا، موزه، باغ های گیاه شناسی، باغ ها و پارک های مجلل، شهر های بازی پیشرفته و جزایری زیبا، همگی در انتظار شما هستند.

اگر شما مشتاق لحظه های رمانتیک و عاشقانه هستید، می توانید در یکی از پارک های شهر که در قله کوه است، به تماشای دلنشین غروب آفتاب بپردازید.

 

بهترین زمان برای سفر به گوانژو

یکی از مزیت های توریستی چین، وسعت آن است که در طول سال می توان به آن سفر کرد. اما اگر مشتاق این هستید که هم به گشت و گذار بپردازید و هم در جشن های مردم چین که خاطره ی زیبایی از آتش بازی را تا ابد در ذهنتان ثبت میکند شرکت کنید، میتوانید در تعطیلات روز می، جشن های ملی چین و جشن های بهاره آن، یک تور گردشگری گوانژو را انتخاب کرده و بار و بندیل سفر خود را ببندید.

 

دین مردم چین

دین قالب و باستانی مردم چین بودیسم و تائوییسم است که ریشه در اصالت و فرهنگ آن ها دارد.
اما در میان آن ها مردم مذاهبی چون اسلام و مسیحیت را نیز دارا هستند. و این که در سراسر چین میتوان مسلمان و روحانی و مسجد یافت.

 

تور گوانژو

ما شما را با تور گوانژو آشنا کردیم و این نوید را به شما عزیزان میدهیم که بهترین و مناسب ترین تور گوانژو را در اختیار شما قرار میدهیم. فقط کافیست نگاهی به سایت نت تور بیندازید تا گزینه مناسب خودتان را برگزینید.موارد مشابه یافت شده