تور آنتالیا

تور آنتالیا , آنتالیا از پرطرفدارترین شهر های توریستی واقع در ترکیه , بهترین زمان برای سفر به آنتالیا , دین مردم آنتالیا , جاذبه های آنتالیا

آنتالیا یکی از پرطرفدارترین شهر های توریستی واقع در کشور ترکیه است و در غرب ترکیه قرار دارد که هر ساله تعداد زیادی گردشگر را در خود جای میدهد و دارای جذابیت های خاص و توریستی خود است که دل هر گردشگری را میرباید. برای هموطنان ما سفر به ترکیه آشناییت بیشتری دارد. زیرا ترکیه در همسایگی ما قرار دارد و هر ساله افراد متعددی از کشورمان به ترکیه سفر میکنند.

در فصول مختلف سال، گردشگران زیادی با تور آنتالیا به این شهر آمده و به گشت و گذار میپردازند. شما عزیزان هم میتوانید سفری به یادماندنی را با تورهای ترکیه ی سایت نت تور تجربه نمایید و اوقات فراغت خود را در کشوری زیبا و توریستی که جاذبه ها و مناطق گردشگری زیادی دارد و اماکن تفریحی متعدد و هیجان انگیزی را برای گردشگرانش به ارمغان آورده سپری کنید.

تور آنتالیا

آب و هوای آنتالیا و بهترین زمان برای سفر به آنتالیا

این شهر زیبا در طول سال هوای نسبتا پایداری دارد و به دلیل مدیترانه ای بودنش تقریبا در تمامی فصول، گرم و شرجی است و در فصل زمستان کمی خنک تر و معتدل است. بهترین زمان برای سفر به آنتالیا، فصل بهار و تابستان و اوایل پاییز است. زیرا این زمان ها بهترین زمان برای تفریح های آبی میباشد که فوق العاده سفر را برای گردشگران دلچسب و خاطره انگیز میکند.

 

دین مردم آنتالیا

غالب مردم آنتالیا مسلمان بوده و میتوان گفت 99.9 درصد آن ها مسلمان هستند که از این بین درصد بسیاری زیادی را اهل سنت تشکیل داده اند (در حدود 80%) و باقی آن ها شیعیان (در حدود 19.8%) بوده که اغلب در نزدیکی مرز های ایران ساکن هستند. ما بقی مردم که از نظر جمعیت بسیار ناچیزند، دینشان مسیحیت و یهودی است.
لازم به ذکر است که دولت ترکیه دین را از سیاست و حکومت جدا کرده است.

 

جاذبه های گردشگری آنتالیا

آنتالیا دارای جاذبه های زیاد و دیدنی ای است که شامل اماکن تاریخی، جاذبه های دریایی و مدیترانه ای، آبشار های چشم نواز، رودخانه های خروشان که مکان تفریح های آبی و قایق سواری را برای گردشگران فراهم آورده، دره های عمیق و زیبا، پارک های آبی، غارهای بی نظیر و زیبا و بسیاری از جاذبه های دیدنی دیگر که تمامی آن ها برای شما عزیزان دست یافتنی و قابل مشاهده است. کافی است گشت و گذاری در سایت نت تور بکنید تا با تمامی این جاذبه ها به طور کامل آشنا شوید.

 

هتل های آنتالیا

یکی از جذابیت هایی که هر سفر توریستی و گردشگری ای به همراه خود دارد، اقامت در هتل هایی است که برای هر شخص خاطره ساز خواهد شد. و چه چیزی بهتر از این که اقامت خود را در هتل هایی بسیار شیک و با تمامی امکانات رفاهی بگذرانیم؟ هتل های آنتالیا به دلیل موقعیت جغرافیایی خود، دارای طبیعت و ویوی بسیار زیبا و چشم نواز هستند و در مقابل امکانات رفاهی بسیار کاملی دارند که سفری به یادماندنی را در ذهنتان ثبت خواهند کرد. از هتل های آنتالیا میتوان به هتل دلفین، هتل گرند پارک، هتل پورت نیجر، هتل لیماک لارا، هتل آسکا لارا و هتل زیبای تایتانیک نام برد.

 

تور  آنتالیا

همانطور که گفتیم، این شهر زیبای مدیترانه ای مکانی بسیار دلچسب برای هر گردشگر با هر سلیقه ای است. دست شما در انتخاب تور های گردشگری باز است و آنتالیا تنها یکی از صدها پیشنهاد شگفت انگیز ما به شما است. برای دیدن انواع تور ها و آگاهی و اطلاعات آن به سایت نت تور مراجعه نمایید.

 

تور آنتالیا را با ما تجربه کنید.موارد مشابه یافت شده