تور کوالالامپور

تور کوالالامپور , بهترین زمان برای سفر به کوالالامپور , جاذبه های گردشگری کوالالامپور , شهر نورانی کوالالامپور , معابد تاریخی کوالالامپور

تور کوالالامپور

اگر برای مسافرت به دنبال یک شهر خوش آب و رنگ و نورانی در شب میگردید، کوالالامپور پایتخت سرسبز و کوهستانی کشور مالزی را پیشنهاد میکنیم.

این شهر از همه طرف به غیر از شرق با کوه ها و قله ها ی متعددی احاطه شده است و همچنین به شهر گل آلود معروف است، دلیل آن استقراره این شهر در محل تلاقی رودخانه های کلانگ و کمباک است.

کوالالامپور به دلیل نورانی بودن در شب شهرتی جهانی دارد و همچنین به خاطر داشتن جنگل های حاره ای مورده توجه بسیاری از توریست ها قرار گرفته و هر ساله تعداد زیادی توسط تور به این کشور سفر می کنند.

با اینکه پایتخت مالزی به شهر پوتراجایا منتقل شده اما کوالالامپور از نظر اقتصادی و تجاری حرف اول را در مالزی میزند و هر ساله سرمایه گذاری های خارجیه زیادی در این شهر انجام می گیرد.

تور کوالالامپور

بهترین زمان برای سفر به کوالالامپور

کوالالامپور آب و هوایی نسبتا یکنواخت دارد و معمولا روزها دمای هوا به 30 درجه ی سانتی گراد و شب ها به 20 درجه ی سانتی گراد می رسد. علت اینکه هوای کوالالامپور یکنواخت و گرم می باشد این است که این شهر توسط کوه های Titiwangsa احاطه شده و تنها پدیده ی رایج در این شه ساحلی بارش باران های موسمی می باشد، بنابراین آب و هوای کوالالامپور برای مسافرت در هر زمانی از سال مناسب است.

 

جاذبه های گردشگری در کوالالامپور

کوالالامپور دارای جاذبه های دیدنی و گردشگری بسیار جذاب و زیبا میباشد، برای مثال میتوانید در شب شهر نورانی کوالالامپور را از بالای برج های دوقلوی پتروناس مشاهده کنید که تصویری به یاد ماندنی از این شهر را در خاطره شما درج می کند. این شهر ساحلی بزرگترین ترن هوایی آسیا را در خود جای داده که لحظاتی مهیج را برای گردشگران رقم میزند. همچنین با غذا های مالایی آماده ی پذیرایی از مسافران و گردشگران می باشد. می توانید از آکواریوم زیره آب دیدن کنید و کوسه ها را از نزدیک ببینید.

کوالالامپور دارای معابد تاریخیه زیادی می باشد و همچنین مسجد جامعی را داراست که ساختاره متفاوتش برای بسیاری از گردشگران مسلمان جالب میباشد. پارک ملی کوالالامپور را از دست ندهید، پارکی پر از رنگ ها و مناظره جالب و شاد.

 

تور کوالالامپور

شهر کوالالمپور به دلیل داشتن آب و هوای مناسب و موسمی و همچنین داشتن ساحل های زیبا و جنگل های سرسبز توریست های زیادی را به خود جذب میکند. شما می توانید با استفاده از تور های کوالالامپور  به این بهشت مالزی سفر کنید. برای اطلاع از  تور کوالالامپور لطفا از سایت نت تورز دیدن فرمایید.موارد مشابه یافت شده