تور مالزی از مشهد

تور مالزی تور ارزان مالزی درباره مالزی جاذبه های گردشگری مالزی تور مالزی لحظه آخری قیمت تور مالزی تور مالزی تابستان 96 پارک پروانه کوالالامپور کوه کینابالو

تور مالزی از مشهد

مالزی کشوری در جنوب شرقی آسیا و متشکل از 14 ایالت می باشد. این کشور دارای آب و هوایی مطلوب است که توریست های زیادی از شهر های مختلف به این منطقه از آسیا سفر می کنند. کشور مالزی دارای فرودگاه های متعددی است، و به دلیل آنکه این کشور توسط دریای جنوبی چین به دو قسمت جدا از هم تشکیل شده است، پرواز های آن به دو قسمت مالزی شبه‌ جزیره‌ای و مالزی شرقی تقسیم بندی شده است. از فرودگاه های مهم آن می توان به فرودگاه سلطان عبدالحلیم، فرودگاه بین‌المللی مالاکا، فرودگاه صحرایی برنام ریور، فرودگاه آرام‌ای‌اف باتروورث، فرودگاه باکلالان، فرودگاه باریو، فرودگاه بلاگا، فرودگاه بینتولو و دیگر فرودگاه های آن اشاره کرد. اگر شما از جمله کسانی هستید که مبدا سفر شما از فرودگاه مشهد هست، باید به اطلاعتان برسانیم که فاصله بین مشهد و مالزی به بیش از 6000 کیلومتر می رسد و فاصله زمانی حدود 8 ساعت نیز می باشد.  در ادامه مطلب تور مالزی از مشهد به جاذبه های گردشگری این کشور خواهیم پرداخت.

تور مالزی از مشهد

 

پارک پروانه کوالالامپور

از جاذبه های دیدنی که می توان به آن اشاره کرد پارک پروانه ها می باشد که در کوالالامپور پایتخت مالزی قرار دارد. مجموعه ای زیبا و حیرت انگیزی از پروانه ها و گیاهان، زیبایی خاصی را به این پارک داده اند. این باغ دارای بیش از 6.000 پروانه با 120 نوع گونه مختلف است. این پارک علاوه بر پروانه ها گوناگون دارای درختان و بوته های مختلفی می باشد تا محیطی جنگلی را به وجود آورد. هر ساله توریست های زیادی برای بازدید از این منظره های زیبا و تماشای این پروانه ها به پارک پروانه ها سفر می کنند.

تور مالزی از مشهد

 

کوه کینابالو

کوه کینابالو بلند ترین نقطه مالزی محسوب می شود که در ایالت صباح واقع شده است. این کوه ناحیه مرزی ایالت صباح را تشکیل می دهد به طوری که از یک طرف به سمت دریای جنوبی چین و از طرف دیگر به دامنه های کوه کینابالو می رسد. در اطراف این کوه شهری وجود دارد که توریست هایی که می خواهند به کوه نوردی در این مکان بروند می توانند در این شهر استراحت کنند و امکانات خود را برای کوه نوردی فراهم کنند. افراد زیادی هر ساله به این مکان سفر می کنند تا بتوانند از زیبایی های آن لذت برده و آن را فتح نمایند.

تور مالزی از مشهد

 

مالزی کشوری با جاذبه های گردشگری فراوان و آب و هوایی مطلوب است که توریست های زیادی هر ساله از شهر های مهم ایران و جهان به این کشور سفر می کنند. برای اطلاع از قیمت تور مالزی از مشهد به لیست تور های نت تورز مراجعه نمایید و تور مورد علاقه خود را ثبت نمایید.موارد مشابه یافت شده