تور سنگاپور از مالزی

تور سنگاپور از مالزی تور ارزان سنگاپور از مالزی تور لحظه آخری سنگاپور از مالزی جاذبه های گردشگری سنگاپور درباره سنگاپور تور سنگاپور تابستان 96 قیمت تور سنگاپور

تور سنگاپور از مالزی

جمهوری سنگاپور کوچکترین کشور در جنوب شرقی آسیا می باشد و مساحت آن به 718 کیلومتر مربع می رسد و کمی کوچکتر از کشور بحرین است. سنگاپور در نقطه شمالی خط استوا قرار دارد و با کشور های مالزی و اندونزی همسایه می باشد. به دلیل همسایه بودن دو کشور مالزی و سنگاپور و فاصله مسافتی کم این دو کشور، توریست هایی که به کشور مالزی سفر می کنند به راحتی می توانند به سنگاپور سفری خوب داشته باشند و از اماکن دیدنی آن بازدید نمایند. این کشور دارای آب و هوای گرم و مرطوب می باشد. سنگاپور به عنوان کشوری مدرن و پیشرفته، چهارمین اقتصاد بزرگ در جهان و سومین مرکز بزرگ پالایش نفت را در خود جای داده است. صنعت گردشگری یکی از درآمد های اصلی این کشور است که هرساله توریست های زیادی برای بازدید از این اماکن و طبیعت زیبا به این کشور سفر می کنند. در ادامه مطلب تور سنگاپور از مالزی به برخی از جاذبه های گردشگری سنگاپور خواهیم پرداخت.

تور سنگاپور از مالزی

 

معبد هندوستان کوچک

یکی از جاذبه های گردشگری سنگاپور این معبد محسوب می شود که در منطقه شرق رودخانه سنگاپور و شمال کامپونگ گلام واقع شده است. این مکان یکی از کوچکترین معبد های این کشور محسوب می شود. دستور ساخت آن در سال 1881 میلادی داده شد و سرانجام در سال 1990 میلادی ساخت آن تکمیل گردید. توریست های زیادی برای بازدید از این معبد به این منطقه سفر می کنند تا بتوانند از تماشای زیبایی های آن لذت ببرند.

تور سنگاپور از مالزی

 

سافاری شبانه سنگاپور

از جذاب ترین جاذبه های سنگاپور گشت شبانه در باغ وحش می باشد. این سافاری باغ وحشی می باشد که دارای بیش از 50 سالن است که در سالن های مختلف آن انواع گوناگون جانوران از نقاط مختلف جهان در آن وجود دارد. با آغاز شب زندگی جانوران نیز تازه شروع شده و توریست ها می توانند از این دیدنی های جذاب نیز لذت ببرند و سفری دلچسب را در این مکان سپری کنند. بازدید کنندگان در نهایت می توانند از فروشگاه اطراف آن برای خود سوغاتی و یا یادگاری از این باغ وحش خریداری نمایند.

تور سنگاپور از مالزی

 

کشور مالزی به دلیل همسایه بودن و فاصله کم  آن با سنگاپور یکی از جذاب ترین و راحت ترین سفر ها محسوب می شود و توریست های زیادی هر ساله برای بازید از اماکن دیدنی آن به این منطقه سفر می کنند. برای اطلاع از قیمت تور سنگاپور از مالزی به لیست تور های نت تورز مراجعه نمایید و تور مورد علاقه خود را ثبت نمایید.موارد مشابه یافت شده