تور جاکارتا ارزان

جاکارتا تور جاکارتا تور ارزان جاکارتا تور لحظه آخری جاکارتا درباره جاکارتا جاذبه های گردشگری جاکارتا تور جاکارتا تابستان 96 قیمت تور جاکارتا

تور جاکارتا ارزان

این شهر به عنوان بزرگترین شهر و پایتخت کشور اندونزی محسوب می شود. شهر جاکارتا 590 کیلومتر مربع مساحت دارد و تقریبا یک پنجم جزیره جاوه راتشکیل داده است. جاکارتا در حومه خلیج جاکارتا و دریای جاکارتا قرار دارد. با توجه به موقعیت جغرافیایی و نزدیک بودن به دریا آب و هوایی بارانی دارد. بطور کلی می توان گفت که این شهر در یکی از مناطق پر باران در جهان قرار دارد. شهر جاکارتا دارای سیستم حمل و نقل راه آهن شهری می باشد که باعث کاهش ترافیک در شهر می شود. این شهر دارای جاذبه های مختلف و فراوانی می باشد که از مهمترین آنها می توان به میدان مردکا، موزه ملی، دریم پارک، موزه گالری و ... اشاره کرد. در ادامه مطلب تور ارزان جاکارتا به برخی از جاذبه های گردشگری آن خواهیم پرداخت.

تور جاکارتا ارزان

 

میدان مردکا

یکی از اماکن دیدنی در شهر جاکارتا، میدان مردکا می باشد که در مرکز شهر قرار دارد و این میدان حدود یک کیلومتر مساحت دارد. ظاهر آن ذوزنقه ای شکل می باشد و این طرح، زیبایی خاصی را به این میدان داده است. توریست ها می توانند با کمترین هزینه به این مکان ها سفر کنند و از آب و هوای خوب و منظره زیبای آن لذت ببرند. این میدان در زمان های گذشته مرکز حکومت بوده و در آن تظاهرات زیادی رخ داده است و دولت برای امنیت دور تا دور این میدان را حصار کشیده است که هم اکنون می توان این حصار ها را مشاهده کرد و ساختمان های دولتی زیادی در آن وجود داشته است که در سال 1990 میلادی تمامی این ساختمان ها نابود شده اند.

تور اندونزی ارزان

 

موزه ملی

یکی از بهترین و ارزان ترین موزه های شهر جاکارتا موزه ملی این شهر می باشد. این موزه کلکسیون بزرگی از مجسمه ها و سرامیک هندو ها است که در کنار وسایل جنگی و جواهرات پادشاهان قرار گرفته است و تورسیت ها می توانند به مشاهده از این آثار قدیمی بپردازند. با مراجعه به این موزه می توان با تاریخ و فرهنگ مردم بومی این منطقه آشنا شد. این موزه دارای حیاطی زیبا می باشد که در آن مجسمه های سنگی فراوان قرار دارد و در سال 1862 میلادی دستور ساخت این حیاط داده شد.

تور اندونزی ارزان

 

شهر جاکارتا واقع در کشور اندونزی دارای اماکن تفریحی فراوان و ارزان است و توریست های زیادی برای بازدید به این شهر سفر می کنند. برای اطلاع از قیمت تور جاکارتا ارزان به لیست تور های نت تورز مراجعه فرمایید و تور مورد علاقه خود را ثبت نمایید.موارد مشابه یافت شده