تور اندونزی

اندونزی تور اندونزی تور ارزان اندونزی تور لحظه آخری اندونزی درباره اندونزی جاذبه های گردشگری اندونزی تور اندونزی تابستان 96 قیمت تور های اندونزی تور های اندونزی

تور اندونزی

کشور اندونزی در جنوب شرقی آسیا می باشد و از به هم پیوستن بیش از 17.000 جزیره به وجود آمد است. این کشور دارای 33 استان می باشد. اندونزی و یا جمهوری اندونزی به عنوان چهارمین کشور پر جمعیت در جهان با جمعیتی حدود 260 میلیون نفر می باشد. پایتخت آن جاکارتا می باشد. حدود 86 درصد از مردم این کشور را مسلمانان تشکیل داده اند و مابقی آن را مسیحیان، بوداییان و هندو ها تکمیل کرده اند. زبان رسمی مردمان آن اندونزیایی است و دارای گویش های مختلفی است. بزرگترین اقتصاد در جنوب شرقی آسیا مربوط به این کشور می شود که محصولاتی زیادی مثل لاستیک، چای، قهوه، تنباکو و ادویه را به دیگر کشور ها صادر می کند. در ادامه مطلب تور اندونزی به جاذبه های گردشگری آن خواهیم پرداخت.

تور اندونزی

 

جاکارتا

این شهر به عنوان پایتخت کشور اندونزی و یکی از بزرگترین و پر جمعیت ترین شهر های اسلامی می باشد. جاکارتا در جزیره جاوه قرار دارد و مرکز اقتصادی، تجاری، حمل و نقل و صنعت این کشور محسوب می شود. این شهر دارای اماکن دیدنی فراوانی می باشد که در مرکز آن قرار دارد و از این اماکن می توان به میدان مرکا، لوح ملی اندونزی، موزه ملی، کاخ ریاست جمهوری، کتابخانه شهر، مسجد بزرگ استقلال، مجموعه ورزشی بازی های آسیایی، بازار چینی ها، بازار قدیمی ماهی فروشان، بازار بزرگ و می توان به یکی از باغ های معروف آن به نام جایاانکول اشاره کرد. این شهر در زمان های گذشته اسم های مختلفی داشته است که نام های قدیمی آن سوندا کلاپا، جایاکارتا و بعد باتاویا بود است.

تور اندونزی

 

راجا آمپات

این منطقه در غرب استان پاپوآی غربی کشور اندونزی می باشد. راجا آمپات در خارج از راس شمال غربی جزیره گینه نو واقع شده است. در زبان بومی به معنای چهار پادشاهان می باشد که از به هم پیوستن 1500 جزیره کوچک به یکدیگر تشکیل شده است. این مکان دیدنی هر ساله توریست های زیادی را به سمت خود می کشاند. بازدید کنندگان هر ساله برای تماشا از مناظر زیبای منطقه و غار Tolomol که می توان در آن نقاشی های انسان های نخستین را دید به این مکان سفر می کنند. از دیگر غار های آن می توان به غار Waigeo اشاره کرد که نمادی از جنگ جهانی دوم می باشد.

تور اندونزی

 

اندونزی دارای جاذبه های گردشگری فراوان و منظره های زیبایی می باشد. برای اطلاع از قیمت تور اندونزی به لیست تور های نت تورز مراجعه نمایید و تور مورد علاقه خود را ثبت نمایید.موارد مشابه یافت شده