تور لنکاوی مالزی

غذاهای محلی لنکاوی تور لنکاوی مالزی تور لنکاوی تابستان 96 جاذبه های گردشگری لنکاوی کوه گونوگ رایا پارک تامان لاگندا غذاهای محلی لنکاوی تورهای ارزان سواحل لنکاوی

تور لنکاوی مالزی

لنکاوی شامل مجموعه جزایری است که در دریای آندامان واقع شده اند. لنکاوی منطقه تجاری آزاد است. لنکاوی که آن را جواهر کداح می نامند، یکی از پر توریست ترین جزایر تور مالزی است. این مجموعه جزایر در نزدیکی مرز تایلند قرار دارد. این جزایر از جزایر محبوب و پر توریست مالزی محسوب می شوند. پانتای سنانگ، تانجونگ رو و خلیج داتای از مهم ترین سواحل بی نظیر لنکاوی هستند که جزو بهترین و زیباترین سواحل دنیا هستند و یکی از جذابیت های تور لنکاوی به شمار می آیند. این شهر در زبان بومیان آن به معنای عقاب قهوه ای است. به همین خاطر است که مجسمه باشکوه و بزرگ این عقاب قهوه ای برای معرفی این جزیره استفاده می شود و بسیار زیبا و مشهور است. در مناطقی همچون کوک، سنانگ، سواحل تنگاه و شهرک کواه رستوران های محلی ای را خواهید یافت که غذاهای محلی مالزی بی نظیری را برای گردشگران این منطقه تهیه و سرو می کنند. ماسه های سفید، آب های روشن و زلال، آبشارهای آرام و عمده سرگرمی های بی سر و صدا مکان تفریحی مناسبی را برای گردشگرانی که علاقه ی خاصی به این اماکن دارند را فراهم آورده است.

لنکاوی

 

جاذبه های گردشگری لنکاوی

مکانی که به علاقه مندان به کوهنوردی توصیه می شود، کوه گونوگ رایا است. این منطقه مرتفع ترین بخش جزایر لنکاوی است و 881 متر ارتفاع دارد. این کوه زیبا با انبوه جنگل های زیبا، بکر و طبیعی پوشیده شده است و محلی بی نظیر را برای ماجراجویان فراهم کرده است. در افسانه های کهن آمده است که غول مت رایا این کوه را نفرین کرده است. در تور لنکاوی می توانید پس از یک کوهنوردی شگفت انگیز در میان جنگل های سرسبز و بکر به قله این کوه برسید و از مرتفع ترین قسمت جزیره منظره فوق العاده زیبایی را شاهد باشید. در بعضی موارد اگر مه غلیظ نباشد حتی قادر به دیدن تایلند نیز خواهید بود. در قله ی زیبای آن در چایخانه آن پذیرایی می شوید و می توانید از گالری و موزه ی کوچکی که در این قسمت ساخته شده نیز دیدن کنید و لذت ببرید.

 

از دیگر جاذبه های گردشگری لنکاوی می توان به پارک تامان لاگندا اشاره کرد که در منطقه کوا جتی قرار گرفته است. این پارک به شکل سنتی ساخته شده است و دارای 17 مجسمه بزرگ سنگی است که از افسانه های کهن مالزی الهام گرفته شده اند. برای رفتن به این پارک می توانید از ماشین های برقی ای که مقصدشان این پارک است استفاده کنید. در اطراف این پارک فروشگاه های بزرگ و همچنین مراکز خرید و رستوران هایی نیز وجود دارند تا تمام نیاز های گردشگران را پوشش دهند. در تور لنکاوی مالزی می توانید از این پارک سنگی کهن دیدن کنید و همزمان از مناظر طبیعی و افسانه های کهن این سرزمین دیدن کنید و لذت ببرید.

تور لنکاوی مالزی یکی از تورهای جذاب آسیایی است. برای اطلاع از سایر تورهای ما به دیگر قسمت های سایت مراجعه نمایید و تور مورد علاقه خود را از لیست تورهای سایت انتخاب و ثبت نمایید.موارد مشابه یافت شده