تور لنکاوی ارزان

تور لنکاوی ارزان هفت چشمه لنکاوی باغ موزه برنج لامان جاذبه های گردشگری لنکاوی تور لنکاوی تور لنکاوی تابستان 96 تور لنکاوی ارزان غذاهای محلی لنکاوی

تور لنکاوی ارزان

لنکاوی مجموع الجزایری در کشور مالزی است که حدود صد جزیره را شامل می شود. این جزایر پوشیده شده از جنگل های انبوه هستند که همین امر سبب شده تا قابل سکونت نباشند اما برخی از آن ها مرکزی برای جذب گردشگر هستند. این مجموع الجزایر در دریای آندامان قرار دارند و در منطقه شمال غربی مالزی واقع شده اند. نکته جالب توجه در مورد تور لنکاوی این است که پنج تا از جزایر آن فقط در مواقع جزر دریا آشکار می گردند و در هنگام مد کاملا در زیر آب قرار می گیرند و از دسترس خارج می شوند. در تور ارزان مالزی می توانید از جاذبه های تاریخی، تفریحات و ورزش های آبی، امکانات غواصی و ... دیدن کرده و لذت ببرید. مراکز خرید بزرگ با قیمت های مناسب در لنکاوی سبب شده تا تور لنکاوی به یکی از بهترین تورهای ارزان آسیایی تبدیل شود. شهر کواه بزرگترین شهر و پایتخت ایالات لنکاوی محسوب می شود. بزرگترین جزیره آپونیموس پولای نام دارد و حدود 65 هزار نفر جمعیت دارد.

لنکاوی مالزی

 

جاذبه های گردشگری لنکاوی

یکی از جاذبه های جغرافیایی این منطقه آبشارهای تلاگا توجو یا معروف به هفت چشمه هستند که سالانه میلیون ها نفر را به لنکاوی مالزی می کشانند. بومیان منطقه بر این باورند که در افسانه ها این آبشارها محل شنا و جنب و جوش پریان بوده است. علت نام گذاری این آبشارها به این خاطر است که آب آن ها به هفت برکه در پایین آبشارها می ریزد. این هفت برکه در پایین چشمه ها قرار دارند و محلی مناسب برای شنا کردن بازدیدکنندگان است البته بین برکه ها ارتباط وجود دارد و شما می توانید بین برکه ها رو به پایین سر بخورید و از تفریح لذت ببرید. برای رسیدن به این هفت برکه باید حدود 300 پله را طی کنید. این چشمه ها در شمال غربی لنکاوی واقع شده اند.

آبشار هفت چشمه

در شمال لنکاوی، در ساحل سنانگ می توانید به باغ موزه برنج لامان سری بزنید. این باغ موزه شامل شالیزارهای بزرگ برنج است که به دو روش سنتی و مدرن به کشت و پرورش برنج مخصوص مالزی مشغول است. شما در این محل می توانید تجربه کشت برنج را نیز داشته باشید. در قسمتی دیگر باغ گیاه و گالری کاشت برنج قرار دارد. در این گالری تصاویر، نقاشی ها و عکس هایی از روند کشت برنج و تاریخچه آن در این کشور جمع آوری و نمایش داده شده است. به راستی که این باغ موزه یکی از جذابیت های تور لنکاوی محسوب می شود. منطقه سرسبز موجود در این باغ در کنار برکه های زیبا فضایی دلنشین را برای گردشگران فراهم کرده است. همچنین رستوران های این باغ موزه غذاهای محلی مالزی را برای شما سرو می کنند. ماده اصلی این غذاهای محلی عموما با برنج است. نت تورز به شما توصیه می کند در سفر به لنکاوی چشیدن طعم غذاهای محلی لنکاوی که به زبان مالایی به آن پادی گفته می شود را از دست ندهید.

برای مشاهده سایر مقاله های ما درباره تور لنکاوی مالزی به قسمت های مختلف سایت مراجعه فرمایید. در صورت تمایل به سفر با تور مالزی به لیست تورهای ما مراجعه کرده و تور مورد علاقه خود را ثبت نمایید.موارد مشابه یافت شده