تور کوالالامپور سنگاپور

تورکوالالامپور سنگاپور سواحل سنگاپور کوالالامپور سنگاپور تابستان 96 جاذبه های گردشگری سنگاپور دنیای زیر آب سنگاپور جاذبه های گردشگری کوالالامپور

تور کوالالامپور سنگاپور

کوالالامپور پایتخت کشور مالزی و یکی از مقاصد اصلی گردشگری در شرق آسیا محسوب می شود و از مهم ترین قسمت های تور مالزی است. سنگاپور در گذشته قسمتی از مالزی بوده اما بعده ها به صورت جمهوری سنگاپور از این کشور جدا شده است. بدین ترتیب معمولا تورهای مالزی و سنگاپور به صورت ترکیبی و همراه هم برگزار می شوند. همینطور ترکیب این تورها جذابیت آن را نیز بیشتر می کند. نت تورز توصیه می کند تا در فصل تابستان تور کوالالامپور سنگاپور را از دست ندهید. البته هریک از این تورها به صورت جداگانه نیز جاذبه های بسیاری دارند. تور کوالالامپور با دارا بودن جاذبه های طبیعی، غذاهای خوشمزه، مراکز خرید بزرگ و متعدد و هتل های پنج ستاره با قیمت های مناسب در سطح جهان توانسته در بین گردشگران محبوبیت نسبتا مناسبی را برای خود دست و پا کند. سنگاپور کشوری کوچک در شبه جزیره مالایاست. بازدید از مراکز تفریحی بسیار، جاذبه های طبیعی بکر، هتل های شیک و مجلل و تنوع بسیار در فرهنگ و ادیان مختلف در این کشور سبب شده تا تور سنگاپور نیز با وجود کوچک بودنش به یکی از جاذبه های قاره آسیا تبدیل شود. 

سنگاپور

 

جاذبه های گردشگری سنگاپور

جاذبه های طبیعی و گردشگری این کشور بسیار فراوان است. یکی از این جاذبه ها بی شک دنیای زیر آب است. این آکواریوم بزرگ در یکی از توابع این کشور به نام سنتوسا واقع شده است و شامل 2500 آبزی در 250 گونه متفاوت است. این آبزیان شامل مرجان های دریایی، لاکپشت های آبی، کوسه ها، مارماهی ها و ... می باشند. طول این آکواریوم زیرزمینی بزرگ به 83 متر می رسد و شیشه ای که این آکواریوم را می سازد به قطر 6 میلیمتر و از جنس شیشه نشکن است. یکی از جاذبه های آن مرداب دلفین ها در ساحل پالاوان است. بازدید از سواحل مرجانی، شنا با دلفین ها و کوسه ها و تور دریایی از جمله جذابیت های این دنیای کوچک آبی است.

دنیای زیر آب سنگاپور

 

جاذبه های گردشگری کوالالامپور

مجموعه بزرگ و بی نظیری از تنوع بسیار در پوشش گیاهی و درختان این منطقه محل زندگی طبیعیه 6000 پروانه در 120 گونه مختلف است. این مکان بزرگ و زیبا محیطی طبیعی برای زندگی این تعداد از پروانگان فراهم شده است. جالب است بدانید که پروانه های این پارک به حضور انسان ها عادت دارند و براحتی با بازدیدکنندگان ارتباط برقرار می کنند. این محیط با تور مسقف شده است و اگر در روز بازدید تان از این پارک خوش شانس باشید می توانید تنوع بسیار زیادی از این موجودات را ببینید و لذت ببرید. در بخشی از آن فروشگاهی با محویت پروانه وجود دارد و در قسمتی دیگر انواع حشرات و پروانگان به صورت تاکسیدرمی به نمایش گذاشته شده اند. فضای زیبا و سرسبز این پارک در پیچ و خم هایی که برای مسیر بازدید طراحی شده است، تالاب ها و برکه هایی که در گوشه و کنار این مکان به چشم می خورد، همه و همه سبب شده تا جذابیت افزونی به این جاذبه گردشگری افزوده شود.

پارک پروانه کوالالامپور

اگر از مقاله ارائه شده در مورد تور ترکیبی کوالالامپور سنگاپور رضایت داشتید و قصد این سفر را دارید، از لیست تورهای ما تور مورد علاقه خود را ثبت نمایید.موارد مشابه یافت شده