تور لنکاوی تابستان 96

لنکاوی تور لنکاوی تور ارزان لنکاوی جاذبه های گردشگری لنکاوی درباره لنکاوی تور لحظه آخری لنکاوی تور لنکاوی تابستان 96 نت تور قیمت تور لنکاوی تور چارتری لنکاوی

تور لنکاوی تابستان 96

شهر لنکاوی به دلیل وجود آب و هوای مطلوب، جنگل های انبوه  و سواحل زیبای آن یکی از شهر های خوب مالزی برای گردش به شمار می رود. این شهر که از به هم پیوستن بیش از 100 جزیره تشکیل شده است در دریای آندامان واقع شده است. توریست های زیادی هر ساله به این شهر سفر می کنند و امروزه بیشتر درآمد آن از گردشگری است. لنکاوی در زبان بومی مردمان آن منطقه به معنای عقاب قهوه ای می باشد. دو شهر مهم مالزی که از مهمترین شهر های گردشگری محسوب می شود کوالالامپور و لنکاوی می باشند که توریست های زیادی برای دیدن از آثار های زیبای آن و مکان های تفریحی به این کشور سفر میکنند. در ادامه مطلب تور لنکاوی تابستان 96 به برخی از جاذبه های گردشگری آن خواهیم پرداخت.

تور لنکاوی

 

تور های آیلند هاپینگ

یکی از جاذبه هایی که توریست ها را به سمت خود می کشاند، تور های آیلند هاپینگ می باشد. در اطراف شهر لنکاوی دو جزیره دیگر به نام های جزیره میمون ها و جزیره دریاچه آب شیرین وجود دارد. توریست های زیادی هر ساله بخاطر آب و هوای مطلوب این منطقه و جاذبه های گردشگری زیبای آن به این جزیره ها سفر میکنند. بازدید کنندگان می توانند از این جزیره ها بازدید نمایند و در هنگام عبور می توانند به عقاب های قرمز، که در لنکاوی این عقاب ها بسیار معروف هستند غذا بدهند و از مناظر زیبای این شهر لذت ببرند.

تور لنکاوی

 

دنیای زیر آب لنکاوی

یکی از حوضچه های بزرگ شرق آسیا محسوب می شود که به آن دنیای زیر آبی لنکاوی می گویند. این حوضچه در امتداد دریای پانتای سینانگ قرار دارد، و در فاصله 15 متری از سطح دریا لوله هایی وجود دارد که بازدید کنندگان می توانند از داخل آن لوله ها به تماشای ماهی ها و دیگر اقسام موجودات آبزی بپردازند. در این مکان بیش از 50.000 گونه جاندار وجود دارد که تنوع را در این حوضچه نشان می دهد و بازدید کنندگان نیز می توانند از دیدن این مناظر زیبا لذت ببرند.

تور لنکاوی

 

در فصل تابستان یکی از گزینه های خوب برای سفر شهر لنکاوی می باشد که دارای آب و هوای مطلوبی است و می توان به آسانی و راحتی به این شهر نیز سفر کرد. برای اطلاع از قیمت تور لنکاوی تابستان 96 به لیست تور های نت تورز مراجعه فرمایید و تور مورد علاقه خود را ثبت نمایید.موارد مشابه یافت شده