تور مالزی سنگاپور

مالزی سنگاپور تور مالزی سنگاپور تور ارزان مالزی سنگاپور تور لحظه آخری مالزی سنگاپور درباره مالزی سنگاپور جاذبه های گردشگری مالزی سنگاپور مالزی سنگاپور تابستان96

تور مالزی سنگاپور

دو کشور مالزی و سنگاپور در منطقه جنوب شرقی آسیا همسایه یکدیگر می باشند. کشور سنگاپور که مستعمره بریتانیا بود در سال 1963 میلادی به عنوان عضوی از فدراسیون مالزی از دست استعمار های بریتانیا آزاد شد و دو سال بعد از آن یعنی 1965 میلادی از مالزی جدا و به کشوری مستقل تبدیل گردید. سنگاپور کشوری کوچک در جنوب شرقی آسیا می باشد و مذهب مردم آن بودایی و تائو است، و بخش کمی از آنان را مسیحی، مسلمان و هندو تشکیل می دهد. در ادامه مطلب تور مالزی سنگاپور به جاذبه های گردشگری این دو کشور خواهیم پرداخت.

تور مالزی سنگاپور

 

مالزی و جاذبه های گردشگری آن

کوالالامپور به عنوان پایتخت مالزی و بزرگترین شهر این کشور دارای جاذبه های گردشگری فراوانی می باشد که می توان به برج های دوقلو پتروناس، برج مخابراتی کی ال، موزه ملی مالزی، غار میمون ها، شهر چینی ها و ... اشاره کرد. مالزی دارای آب و هوایی مطلوب است و به دلیل داشتن جنگل ها و سواحل متعدد، هر ساله تورسیت های زیادی برای بازدید به این کشور نیز سفر می کنند.

 

پارک جنگلی تامان نیاگارا  مالزی

کشور مالزی به دلیل داشتن آب و هوایی متنوع دارای جنگل ها و سواحل زیادی می باشد که هر کدام از آنان می توانند جاذبه گردشگری خاص خود را به نمایش بگذارد. جنگل های تامان نیاگارا حدود 130 میلیون سال قبل به وجود آمده است و قدمتی بیشتر از جنگل های آمازون برزیل دارد. بازدید کنندگان می توانند با اجراه کردن قایق های مخصوص از میان جنگل های این پارک عبور کنند و از زیبایی این طبیعت لذت ببرند.

تور مالزی سنگاپور

 

سنگاپور و جاذبه های گردشگری آن

جمهوری سنگاپور کشوری در جنوب غربی آسیا می باشد که سنگاپور پایتخت آن می باشد. کوچکترین کشور در جنوب شرقی آسیا محسوب می شود. در این کشور چهار زبان انگلیسی، مالایی، تامیل و چینی به عنوان زبان رسمی شناخته شده است، اما به طور کلی زبان انگلیسی به عنوان زبان مادری آموزش داده می شود. این کشور دارای مذهب های مختلف می باشد. کشور سنگاپور از زمان استقلال خود در سال 1965 میلادی به یکی از پررونق ترین کشور های جهان درآمده است که امروزه یکی از پرترددترین بندر های جهان در این شهر می باشد.

 

تفرجگاه ساحلی شن‌های خلیج سنگاپور

اولین جاذبه گردشگری از بین 10 جاذبه برتر سنگاپور، تفرجگاه ساحلی شن های خلیج می باشد. این منطقه مجموعه ای کاملی می باشد که می توانند تمامی بازدید کنندگان را راضی نگه دارد. از امکانات آن می توان به هتل لوکس، رستوران، تئاتر، موزه های علوم هنری و ... اشاره کرد. در سال 2010 میلادی این ساختمان به عنوان گران ترین ساختمان در جهان انتخاب شد. هر ساله توریست های زیادی برای گذراندن وقت خود به بهترین شکل به این منطقه در سنگاپور سفر می کنند.

تور مالزی سنگاپور

 

جاذبه های این دو منطقه، بهترین جاذبه های گردشگری در جنوب شرقی آسیا محسوب می شوند. برای اطلاع از قیمت تور مالزی سنگاپور به لیست تور های نت تورز مراجعه نمایید و تور مورد علاقه خود را ثبت کنید.موارد مشابه یافت شده