تور مالزی تابستان 96

مالزی تور مالزی تور ارزان مالزی درباره مالزی جاذبه های گردشگری مالزی تور مالزی لحظه آخری نت تور قیمت تور مالزی تور مالزی تابستان 96 تور مالزی چارتری

تور مالزی تابستان 96

کشور مالزی عضو سازمان ملل متحد و اتحادیه کشورهای مشترک المنافع می باشد. این اتحادیه از 13 ایالت در جنوب غربی آسیا تشکیل شده است. سنگاپور یکی از ایالت های این کشور در سال 1965 از مالزی جدا شده و به کشوری مستقل تبدیل گردیده است. این کشور که توسط دریای جنوبی چین از دو قسمت جدا از هم تشکیل شده است دارای 13 استان می باشد. مردم این کشور از سه نژاد اصل هندی، مالایی، چینی و غیره تشکیل شده اند. کشور مالزی دارای مذهب های مختلفی می باشد که اسلام، دین رسمی آن محسوب می شود. در ادامه مطلب تور مالزی تابستان 96 به معرفی جاذبه های گردشگری مالزی می پردازیم.

تور مالزی

 

جاذبه های گردشگری مالزی

مالزی یکی از کشور هایی محسوب می شود که اماکن دیدنی فراوانی دارد. هر ساله تورسیت های زیادی برای دیدن از این اماکن معروف همچون برج های دو قلو پتروناس و برج کی ال به این کشور سفر می کنند. کوالالامپور به عنوان پایتخت و بزرگترین شهر دیدنی مالزی محسوب می شود. در این شهر می توان به جاذبه های گردشگری همچون غار میمون ها، موزه ملی مالزی، روستای فرانسوی، برج های دوقلو پتروناس و برج مخابراطی کی ال و دیگر جاذبه های آن مانند آکواریوم کوالالامپور، باغ پرندگان و ... اشاره کرد. این کشور جاذبه های مختلف و فراوانی دارد که در ادامه به آنان اشاره خواهیم کرد.

 

پارک دریایی پولائو پایار

پارک دریایی پولائو پایار در شهر لنکاوی می باشد. این پارک از 4 جزیره به نام های جزایر پولائو پایار، پولائولمبو، پولائو سگانتانگ و پولائو کاسا تشکیل شده است. از جذاب ترین قسمت های شهر لنکاوی می توان به این پارک اشاره کرد که دارای آب و هوایی مطلوب است. از زیباترین قسمت های این منطقه می توان به مرجان های آن اشاره کرد که در کف دریا پوشیده شده اند و زیبایی این منطقه را دو چندان کرده است. بازدید کنندگان می توانند در منطقه ای که محافظت شده است به صورت آزاد غواصی کنند و از زیبایی های طبیعت لذت ببرند.

تور مالزی

 

آبشار لنکاوی

از زیباترین دیدنی های مالزی آبشار لنکاوی می باشد که ارتفاع آن به 67 متر می رسد. در گرمای تابستان یکی از گزینه های خوب برای سفر این آبشار می باشد، که هر ساله بازدید کنندگان زیادی به سمت این آبشار سفر می کنند. این آبشار دارای آب خنکی می باشد و به سه منطقه در ناحیه های مختلف می ریزد. این آبشار بلندترین ساخته دست بشر می باشد و یکی از دیدنی ترین جاذبه های این شهر محسوب می شود.

تور مالزی

 

در هوای گرم تابستان یکی از گرینه های خوب برای سفر سواحل مالزی می باشد. برای اطلاع از قیمت تور مالزی تابستان 96 به لیست تور های نت تورز مراجعه نمایید و تور مورد علاقه خود را ثبت کنید.موارد مشابه یافت شده