تور چین لحظه آخری

تور چین تور ارزان چین تور چین تابستان 96 جاذبه های گردشگری چین تورهای تابستان 96 تورهای ارزان تور چین ارزان تور لحظه آخری چین تور چین 96 قیمت تور چین

تور چین لحظه آخری

چین که در زبان محلی بومیان ژوانگهو خوانده می شود به اسم هایی همچون چین سرخ، چین کمونیست و امپراطوری آلمانی نیز شهرت داشته است. پر جمعیت ترین و یکی از بزرگترین کشورهای دنیا به حساب می آید. این کشور که قدمت و نام و آوازه آن قرن هاست که شهره تمام جهان است، در شرق آسیا و غرب اقیانوس آرام واقع شده و بخش وسیعی از آسیای مرکزی را شامل می شود. چین پس از روسیه و کانادا وسیع ترین کشور جهان محسوب می شود.  این کشور عموما در بهار و تابستان بارانی و دارای آب و هوای مناسبی است از این جهت تور چین در این فصول دارای طرفداران بسیاری است.

چین

 

جاذبه های گردشگری چین

بی شک بزرگترین اکتشاف قرن اخیر، کشف ارتش تراکوتا می باشد. اولین پادشاه چینی که به دنیای پس از مرگ باور داشته است، تصمیم گرفته تا ارتشی سفالین را همراه خود دفن کند تا محافظ او در آن جهان باشند. نکته جالب توجه این است که تمام هزاران سرباز سفالی در اندازه های قامت انسان و با لباس و زره های جنگی ساخته شده اند و این ارتش در چند کیلومتری مقبره پادشاه و رو به سرزمین دشمن دفن شده اند. باستان شناسان قدمت این سربازان سفالین را به 221 سال قبل از میلاد مسیح نسبت داده اند. این کشف سبب شد تا باستان شناسان با این عقیده که ممکن است آثار دیگری نیز در خاک مدفون شده باشند، معبد بزرگ شی هوانگ دی را نیز کشف کنند. نکته جالب اینجاست که این امپراطور نوجوان دستور داده تا هیچ یک از مجسمه سربازان شبیه یکدیگر نباشند. 

ارتش تراکوتا چین

 

غار موگای در گانسوی چین و در مسیر جاده ابریشم واقع شده است. در گذشته برای برگزاری عبادت های عمیق بنا نهاده شده است. در مجموع 492 پرستش گاه این غار وسیع را تشکیل داده است. به آن غار هزار بودا نیز گفته می شود. در طی سالیانی که این غار در بین مردمان چین وجود داشته، کنده کاری ها، نقاشی ها و مسجمه های مختلفی از بودا در سراسر این غار ساخته و پرداخته شده است که آن را به یک مجموعه هنری بی نظیر تبدیل کرده است. 

غار موگای چین

پارک بیهای، معبد لاما، قصر ممنوعه، بندرگاه ویکتوریا، بودای غول پیکر لشان، قصر تابستانی، معبد زنگ بزرگ و ... از دیگر جاذبه های گردشگری چین محسوب می شوند که در کنار تور گوانجو همه ساله گردشگران فراوانی را جذب این منطقه می کنند.

آیا از مطالب ارایه شده درباره چین رضایت دارید؟ در صورت تمایل می توانید سایر مقاله ها درباره چین را از قسمت های مختلف سایت مشاهده کنید. برای ثبت تور چین و آگاهی از ارائه تور چین لحظه آخری از لیست تورهای ما تور مورد نظر خود را یافته و ثبت نمایید.موارد مشابه یافت شده