تور مالزی تیر 96

مالزی تور مالزی تور ارزان مالزی درباره مالزی جاذبه های گردشگری مالزی تور مالزی تیر 96 تور مالزی لحظه آخری نت تور قیمت تور مالزی تور مالزی تایستان 96

تور مالزی تیر 96

مالزی کشوری مدرن در قسمت جنوب شرقی آسیا است و این کشور دارای جاذبه های گردشگری فراوانی است. بزرگترین و مدرن ترین شهر این کشور کوالالامپور می باشد که می توان به آسمان خراش های آن همچون برج دوقلو پتروناس و برج مخابراطی کی ال به عنوان نماد های پایتخت این کشور اشاره کرد. این کشور براساس آمار سال 2010 داراری 30 میلیون جمعیت است. دین اصلی مالزی اسلام است و حدود 60 درصد مردم این کشور مسلمان هستند. در ادامه مطلب تور مالزی تیر 96 به موقعیت جغرافیای این کشور در آسیا و جاذبه های گردشگری آن می پردازیم.

تور مالزی

 

موقعیت جغرافیایی مالزی

کشور مالزی در نقطه جنوب شرقی قاره آسیا قرار دارد. این کشور از دو قسمت جدا تشکیل شده است که توسط دریای جنوبی چین از یکدیگر جدا شده اند. دو بخش غربی شبه جزیره مالزی و شرق مالزی دارای کوه های مرتفع و جنگل های انبوهی است. بلندترین کوه، کینابالو است که ارتفاعی حدود 4,000,00 متر دارد. کوالالامپور یکی از مهمترین شهر های بازرگانی و مالی کشور محسوب می شود. از دیگر شهر های مهم می توان به پنانگ جرج تاون، ایپوه، جوهور باهرو، کوچینگ، کوتا کینابالو، الور ستار، کوتاباهارو و شهر مالاکا اشاره کرد. تانجونگ پی آی که در یکی از ایالت های جنوبی جوهور باهرو قرار دارد جنوبی ترین نقطه آسیا نیز محسوب می شود. شما در تابستان 96، میتوانید یکی از هیجان انگیز ترین سفرهای خود را با تور مالزی و شهر کوالالامپور تجربه نمایید.

تور مالزی

 

جاذبه های گردشگری مالزی

کشور مالزی جاذبه های گردشگری فراوانی دارد که می توان از مهمترین آنها موزه اسباب بازی پنانگ،  آکواریوم KLCC کوالالامپور، پارک آبی سان وی لاگون که بسیار مفرح و هیجان انگیز است، دنیای زیر آب لنکاوی، بهشت پرندگان لنکاوی،  بلندی های گنتینگ کوالالامپور و جنگل تفریحی پنانگ مالزی نام برد. در تور مالزی تابستان 96، بازدید و استفاده از این جاذبه ها را از دست ندهید.

 

موزه اسباب بازی پنانگ

بزرگترین موزه اسباب بازی در جهان در کشور مالزی می باشد که بیش از 100.000 مارک معروف در آن می باشد که توریست های زیادی برای تماشا از این آثار به این کشور سفر می کنند. از این اسباب بازی ها معروف می توان به هالک، سوپرمن، بتمن، باربی، جوکر، لاک پشت های نینجا، جنگ ستارگان و ... اشاره کرد. این موزه دارای سالن های مختلفی است مانند سالن وحشت، سالن شهر قهرمانان کتاب، سالن کارتون، سالن زیبایی و .... که می توان به سادگی شخصیت مورد علاقه خود را بر اساس این تقسیمات پیدا کرد.

تور مالزی

 

مالزی شهری با جاذبه های گردشگری فراوان می باشد، برخی از جاذبه های آن مانند برج دوقلو پتروناس، موزه ملی مالزی، برج کی ال و .... است. برای اطلاع از قیمت تور مالزی تیر 96 به لیست تور های نت تورز مراجعه فرمایید و تور مورد علاقه خود را ثبت کنید.موارد مشابه یافت شده