تور کوالالامپور تیر 96

کوالالامپور تور کوالالامپور تور ارزان کوالالامپور تور لحظه آخری کوالالامپور درباره کوالالامپورجاذبه های گردشگری کوالالامپورتور کوالالامپورتیر 96 نت تور

تور کوالالامپور تیر 96

این شهر به طور رسمی قلمرو فدرال کوالالامپور است و به عنوان پایتخت و پرجمعت ترین شهر مالزی محسوب می شود. تور کوالالامپور دارای جاذبه های گردشگری فراوانی است که علاقه مندان زیادی هر ساله به این شهر سفر می کنند. این شهر هتل های زیادی دارد که می توان از آنها به دابلتری بای هیلتون، پارک رویال، رنسانس، جی دبلیو ماریوت، ریتز کارلتون و ... پرداخت که در ادامه مطلب تور کوالالامپور تیر 96  به آنان می پردازیم.

تور کوالالامپور

 

جاذله های گردشگری کوالالامپور

این شهر جاذبه های گردشگری زیادی دارد که در ادامه مطلب به برخی از این جاذبه ها اشاره خواهیم کرد. می توان این جاذبه های گردشگری را به چند دسته تفریحی، فرهنگی و مذهبی تقسیم کرد. کشور مالزی درآمد بسزایی را از صنعت توریست خود بدست می آورد و تورسیت ها برای دیدن از این جاذبه های گردشگری به این شهر سفر می کنند. در ادامه مطلب درباره بازار مرکزی کوالالامپور یا Central Market بیشتر توضیح خواهیم داد.

 

بازار مرکزی کوالالامپور

بازار مرکزی کولالامپور یا Central Market یکی از بزرگترین بازار ها در این شهر می باشد که در سال 1928 میلادی ساخته شده است. 50 سال قبل این بازار میدان تره بار شهر کوالالامپور بوده و حال تبدیل به ساختمانی شده است که دارای ظاهری کلاسیک و شیک است، و توریست ها می توانند در داخل این بازار با فرهنگ و هنر مالزی آشنایی بیشتری پیدا کنند و علاوه بر آن می توانند با کمترین هزینه از این بازار خرید خود را انجام دهند. در این بازار می توان عروسک گردانی و اجرای رقص و موسیقی را تماشا کرد.

تور کوالالامپور

 

هتل های کوالالامپور

شهر کوالالامپور به دلیل داشتن جاذبه های گردشگری خود هر ساله توریست های زیادی را به این مکان می کشاند، و توریست ها برای اقامت خود در طی چند روز سفر به این هتل ها رجوع می کنند. می توان به هتل های دابلتری بای هیلتون، هتل اینترکانتیننتال، هتل پارک رویال، هتل رویال چولان، هتل رنسانس، هتل جی دبلیو ماریوت، هتل ایستانا، هتل هیلتون پتالینگ جایا و ... را اشاره کرد  که توریست ها می توانند با هزینه کمتری نسبت به هتل های دیگر در آن اقامت کنند و یک تور ارزان کوالالامپور را تجربه نمایند.

تور کوالالامپور

 

کوالالامپور یکی از زیباترین شهر های جنوب شرقی آسیا محسوب می شود که دارای جاذبه های گردشگری فراوان است و توریست های زیادی به این شهر سفر می کنند. برای اطلاع از قیمت تور کوالالامپور تیر 96 به لیست تور های نت تورز مراجعه فرمایید و تور مورد علاقه خود را ثبت کنید. امیدواریم سفر خوشی را تجربه کنید.



موارد مشابه یافت شده