تور کوالالامپور تابستان 96

کوالالامپور تور کوالالامپور تور ارزان کوالالامپور تور لحظه آخری کوالالامپور درباره کوالالامپورجاذبه های گردشگری کوالالامپورتور کوالالامپورتابستان 96 نت تور

تور کوالالامپور تابستان 96

همان طور که می دانید کوالالامپور یکی از بزرگترین شهر های پر تورسیت مالزی محسوب می شود. این شهر به عنوان مرکز فرهنگی، تجاری، حمل و نقل مالزی انتخاب شده است که امروزه با جمعیتی حدود 5 میلیون نفر یکی از مهمترین شهر های این کشور می باشد. قابل ذکر است که این شهر برای اولین بار در سال 1972 میلادی به عنوان پایتخت مالزی محسوب شد و دو سال بعد از آن در سال 1974 میلادی به عنوان شهر حکومتی نیز انتخاب گردید. در ادامه مطلب تور کوالالامپور تابستان 96 به بررسی برخی از تاریخ، فرهنگ و جاذبه های گردشگری آن ها می پردازیم.

تور کوالالامپور

 

جاذبه های گردشگری کوالالامپور

کوالالامپور مرکز جاذبه های گردشگری مالزی که هر ساله بازدید کنندگان زیادی برای تماشا از اماکن تفریحی آن مانند برج های دوقلو پتروناس که یکی از مهمترین برج های جهان محسوب می شود به این شهر مهاجرت می کنند. این شهر دارای دو فرودگاه بوده که به منظور سفر های داخلی و خارجی تاسیس شده است و در مقابل درب فرودگاه پایانه های تاکسی موجود است که به وسیله آن می توان به تمام نقاط شهر دست یافت. کوالالامپور جاذبه های بسیار زیادی دارد که با انتخاب تور مالزی تابستان 96 میتوانید از این جاذبه های دیدنی، استفاده کنید.

تور کوالالامپور

 

برج کی ال

از دیگر برج های شهر که در تور کوالالامپور به چشم میخورد، می توان به برج مخابراتی کی ال اشاره کرد که در سال 1994 میلادی ساخته شد، که ارتفاع آن به 421 متر می رسد. این برج به دلیل ارتفاع زیاد از تمام نقاط شهر قابل مشاهده می باشد و در طول شب با نور پردازی بر روی آن، زیبایی این برج را دو چندان می کند. در قسمت بالایی برج می توان نمای زیبایی از شهر را دید و از این منظره زیبا لذت برد.

تور کوالالامپور

 

محله چینی ها

محله چینی ها دارای بازار های فراونی است که در آنان محصولات سنتی چینی به فروش می رسند و علاوه بر آن می توان به رستوران های آن اشاره کرد که غذاهای متنوع و خوشمزه ای دارد. این منطقه به طور مناسبی فرهنگ و سنت چینی ها را به نمایش گذاشته است و همه روزه توریست های زیادی را برای خرید از اجناس سنتی به این بازار ها می کشاند. شهر چینی ها یا ChinaTown دارای معماری باستانی می باشد که نمای زیبایی به این محله می دهد.

تور کوالالامپور

 

کوالالامپور به دلیل داشتن آب و هوایی مطلوب و  جاذبه های گردشگری فراوان مکانی مناسب برای افرادی است که علاقه زیادی به تنوع دارند. برای اطلاع از قیمت تور کوالالامپور تابستان 96 به لسیت تور های نت تورز مراجعه نمایید و تور مورد علاقه خود را ثبت کنید.موارد مشابه یافت شده