تور لنکاوی تیر 96

لنکاوی تور لنکاوی تور ارزان لنکاوی جاذبه های گردشگری لنکاوی درباره لنکاوی تور لحظه آخری لنکاوی تور لنکاوی تیر 96 نت تور قیمت تور لنکاوی تور خارجه مالزی

تور لنکاوی تیر 96

شهر لنکاوی به دلیل موقعیت جغرافیایی مناسب خود در ماه تیر مکان مناسبی برای سفر می باشد. سواحل آن بصورت ماسه ای بوده و می توان در هوای معتدل آن زمان خود را به بهترین شکل گذراند. از بزرگترین جزیره های لنکاوی می توان به جزیره پولائو نیز اشاره کرد که بومیان آن منطقه به آن جزیره افسانه ای نیز می گویند. در ادامه مطلب تور لنکاوی تیر 96 به شرح برخی از جاذبه های گردشگری این شهر می پردازیم.

تور لنکاوی تیر 96

 

پل هوایی لنکاوی

یکی از معروفترین پل های کابلی جهان محسوب می شود که در منطقه غربی مالزی واقع شده است. این پل یکی از جاذبه های اصلی شهر لنکاوی است که حدود 700 متر از سطح دریا فاصله دارد و 125 متر طول این پل می باشد. توریست های زیادی که به این مکان می آیند می توانند از روی این پل عبور کنند و از مناظر زیبای آن لذت ببرند.

تور لنکاوی تیر 96

 

آکواریوم لنکاوی

یکی از زیباترین مکان های تفریحی، آکواریوم لنکاوی می باشد که بزرگترین اکواریوم در منطقه جنوب شرق آسیا محسوب می شود. این آکواریوم دارای تونل های متعددی می باشد که در 15 متری از سطح دریا واقع شده است. در این آکواریوم ها موجودات دریایی مانند ماهی های غول پیکر وجود دارند که توریست ها می توانند آنها را از نزدیک مشاهده کنند و منظره ای بی نظیر را در خاطرات خود از تور لنکاوی در این جزیره زیبا به یاد بسپارند.

تور لنکاوی تیر 96

 

لنکاوی یکی از جذاب ترین مقاصد گردشگری در سفرهای تابستانی مخصوصا تیر ماه می باشد چرا که دارای آب و هوای مطلوبی در فصل تابستان است. برای اطلاع از قیمت تور لنکاوی تیر 96 به لیست تور های نت تور مراجعه نمایید و تور مورد علاقه خود را ثبت کنید.موارد مشابه یافت شده