تور لنکاوی

لنکاوی تور تور لنکاوی تور ارزان لنکاوی تور لحظه آخری لنکاوی تور لنکاوی تابستان 96 درباره لنکاوی جاذبه های گردشگری لنکاوی قیمت تور لنکاوی نت تور

تور لنکاوی

این شهر در سواحل شمال غربی مالزی واقع شده است که از پیوستن 100 جزیزه به یکدیگر این شبه جزیره نیز به وجود آمده است. جزایر لنکاوی که دارای جنگل های انبوهی است، مکان مناسبی برای سکونت نمی باشد و توریست ها بیشتر برای بازدید از اماکن تفریحی آن به این شهر سفر می کنند که در ادامه مقاله درباره تور لنکاوی توضیحات مختصری خواهیم داد.

تور لنکاوی

 

جاذبه های گردشگری لنکاوی

شهر لنکاوی به دلیل داشتن جنگل ها و سواحل زیاد دارای اماکن تفریحی زیادی می با شد که می توان به پل هوایی لنکاوی، باغ پرندگان لنکاوی، آبشار لنکاوی، باغ برج لامان لنکاوی و مسجد آل هانا لنکاوی و ... اشاره کرد. این شهر پایگاهی برای حامیان محیط زیست است. سواحل و جزایر آن محلی مطلوب برای حیوانات بومی منطقه به شمار می آید.

تور لنکاوی

 

پارک کروکودیل ها

از هیجان انگیز ترین جاذبه های گردشگری شهر لنکاوی پارک کروکودیل ها می باشد. این پارک دارای بیش از 1000 گونه متختلف کروکودیل است. کروکودیل ها همراه با مربیان شان هر روزه به اجرای نمایش می پردازند و چشم هزاران گردشگر و بیننده را خیره جذابیت های خود می کنند. بازدیدکنندگان می توانند با کروکودیل ها عکس بگیرند. هر ساله توریست های زیادی به این پارک می آیند تا از دیدن این نمایش ها لذت ببرند.

تور لنکاوی

 

میدان عقاب لنکاوی

یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری این شهر میدان عقاب لنکاوی می باشد. علت نام گذاری میدان به این اسم وجود عقابی بزرگ در وسط این میدان می باشد که در حال پرواز است. وجود حوضچه ی آبی زیبا و چشم نوازی در اطراف این مجسمه جذابیت این میدان را دو چندان کرده است. در تور لنکاوی بازدید از این جاذبه های دیدنی را فراموش نکنید.

تور لنکاوی

 

لنکاوی یکی از شهر های زیبای مالزی می باشد که دارای آب و هوای مطلوبی برای توریست ها است و می توان تعطیلات دلچسبی را با دیدن و استفاده از اماکن تفریحی مختلف آن تجربه کرد. برای اطلاع از قیمت تور لنکاوی به لیست تور های نت تورز مراجعه نمایید و تور مورد علاقه خود را ثبت کنید.موارد مشابه یافت شده