تور کوالالامپور ارزان

کوالالامپور تور کوالالامپور تور ارزان کوالالامپور تور لحظه آخری کوالالامپور درباره کوالالامپور جاذبه های گردشگری کوالالامپورتور کوالالامپور تابستان 96 نت تور

تور کوالالامپور ارزان

کوالالامپور بزرگترین شهر و پایتخت مالزی می باشد. فرودگاه بین المللی این شهر که یکی از مهمترین فرودگاه های مالزی محسوب می شود در سال 1993 میلادی ساخته شد تا مهاجرت برای توریست ها را آسان کند. همچنین مترو این شهر در سال 1996 میلادی تاسیس شد تا سفر های درون شهری نیز آسانتر گردد. شهر کوالالامپور دارای آب و هوای خوب می باشد و اماکن تفریحی فراوانی دارد که همه ساله تعدادی زیادی از توریست ها را به این شهر می کشاند. در ادامه مطالب به جاذبه های گردشگری تور کوالالامپور می پردازیم.

تور کوالالامپور

 

جاذبه های گردشگری کوالالامپور

شهر کوالالامپور که یکی از پر توریست ترین شهر ها جهان محسوب می شود، دارای جاذبه های گردشگری فراوانی است که از بنا های مهم آن می توان به برج های دوقلو پتروناس، بلندی های کوالالامپور، آکواریوم کوالالامپور، پارک آبی سان وی، مسجد آبی، موزه نگارا، برج متارا کوالالامپور، باغ پرندگان، بلندی های گنتینگ، روستای فرانسوی و دیگر جاذبه های آن نیز اشاره کرد.

تور کوالالامپور

 

بلندی های کوالالامپور

این ارتفاعات 295 کیلومتر از شهر فاصله دارند. بلندی های کوالالامپور که در سال 1885 میلادی کشف شد و از مشهورترین این ارتفاعات می توان به کامرون و تپه فریزر اشاره کرد. منطقه ای بی سرو صدا و به دور از آلودگی های شهری می باشد و می توان به پارک ها و باغ های مختلفی همانند پارک پروانه ها، خانه دریاچه، باغ توت فرنگی و باغ گل رز نیز اشاره کرد.

تور کوالالامپور

 

باغ پرندگان کوالالامپور

باغ پرندگان کوالالامپور در سال 1991 میلادی در مرکز شهر نیز تاسیس گردید. مساحت این باغ حدود 21 هکتار می باشد که 200 گونه از پرندگان مختلف مانند فلامینگو، مرغ مینا، قرقاول، منقار شاخیان، طوطی و کبوتر نیز در آن نگهداری می شود. به طور کلی این باغ چهار قسمت می باشد که در سه قسمت آن پرندگان به طور آزاد نیز پرواز میکنند.

تور کوالالامپور

 

جاذبه های گردشگری شهر کوالالامپور در چند دسته فرهنگی، تاریخی، تفریحی و مذهبی تقسیم شده است که هر ساله توریست های زیادی را به این شهر می کشاند. برای اطلاع از قیمت تور ارزان کوالالامپور به لسیت تور های نت تورز مراجعه نمایید و تور مورد علاقه خود را ثبت نام کنید.موارد مشابه یافت شده