تور مالزی لحظه آخری

مالزی تور مالزی تور ارزان مالزی درباره مالزی جاذبه های گردشگری مالزی تور مالزی تابستان 96 تور مالزی لحظه آخری تور لحظه آخری مالزی نت تور قیمت تور مالزی

تور مالزی لحظه آخری

مالزی امروزه یک سرزمین جهانی می باشد که درامد بسزایی از صنعت توریست خود به دست می آورد. شبه جزیره مالزی با تایلند مرز خشکی را ایجاد کرده است. علاوه بر آن به واسطه یک پل به کشور سنگاپور متصل می شود. این کشور از دو جهت برای گردشگران به صرفه است اول هزینه نسبتا کم آن و دوم تکنولوژی بالای آن می باشد. در ادامه به شرح برخی از جاذبه های گردشگری تور لحظه آخری مالزی می پردازیم.

مالزی

 

موزه ملی مالزی

یکی از بزرگترین و معروفترین موزه های این کشور موزه ملی مالزی است که در سال 1963 میلادی افتتحاح شد. این موزه از میراث فرهنگی و تاریخی مالزی محسوب می شود. توریست های این شهر همه ساله برای دیدن آثار تاریخی، اقتصادی، هنری، صنایع و فرهنگی به این مکان رجوع می کنند و می توان ویترین های بنای اصلی ساختمان را به عنوان جالب ترین بخش موزه نیز در نظر گرفت. در تور مالزی، بازدید از این موزه را فراموش نکنید.

مالزی

 

شهر آبی سان وی لاگون

یکی از معروف ترین پارک های آبی کوالالامپور می باشد که سالانه حدود دو میلیون نفر را به خود جذب کرده است. این پارک آبی دارای پنج قسمت به شرح زیر میباشد: واتر پارک، امیوزمنت پارک، وایلد لایف پارک، اکستریم پارک و اسکریم پارک می باشد. البته قابل گفتن است که مجموعه سان وی لاگون بیشتر بخاطر پارک آبی آن معروف است و از دیگر قسمت های آن می توان به پارک وحش، پارک هیجان، پارک وحشت، شهربازی و نیکلدیون لاست لاگون نیز اشاره کرد.

مالزی

 

مالزی دارای جاذبه های گردشگری فراوانی می باشد مانند: برج های دوقلو پتروناس، برج کی ال، بوکیت بینتانگ، بازار مرکزی، غار میمون ها، پارک پروانه کوالالامپور، آکواریوم کوالالامپور، محله چینی ها، موزه هنرهای اسلامی مالزی، ارتفاعات گنتینگ، مسجد نگارا و ... که میتوانید در سفر به مالزی از این جاذبه های به طور لذتبخشی استفاده کنید. همینطور برای اطلاع از آخرین قیمت های تور لحظه آخری مالزی به لیست تور های نت تور مراجعه نمایید و تور مورد علاقه خود را ثبت نام کنید.موارد مشابه یافت شده