تور مالزی ارزان

مالزی تور مالزی جاذبه های گردشگری مالزی تور لحظه آخری مالزی تور ارزان مالزی درباره مالزی تور مالزی ارزان تور مالزی تابستان 96 قیمت تور مالزی نت تور

تور مالزی ارزان

مالزی یکی از مدرن ترین و پر توریست ترین کشور ها در جنوب غرب آسیا محسوب می شود. حمل و نقل در این کشور بسیار مدرنیزه و پیشرفته است که همین امر سبب می شود تا گردشگران به راحتی در قسمت های مختلف شهر رفت و آمد کنند. توریست ها عموما از جشن های بسیاری که در شهرهای مختلف مالزی برگزار می شود استقبال خوبی می کنند. در ادامه به شرح برخی از جاذبه های گردشگری تور مالزی می پردازیم.

مالزی

 

کوالالامپور

کوالالامپور بزرگترین شهر و پایتخت این کشور می باشد که دارای آب هوای گرم و شرجی و جاذبه های گردشگری فراوانی است و سالیانه درآمد بسزایی از صنعت توریسم در این شهر حاصل می شود. قدمت این شهر به اواسط قرن نوزدهم میلادی می رسد و ترکیبی از سه فرهنگ مالایی، هندی و چینی است. خیابان هایش ترافیکی نسبتا شلوغی دارد. این شهر از نظر معماری متنوع و گوناگون است و از بنا های دیدنی آن میشود به برج های دو قلو پتروناس و غار میمون ها اشاره کرد.

مالزی

 

برج های دوقلو پتروناس

امروزه یکی از نماد های مالزی و کوالالامپور برج های دو قلو پتروناس می باشد که از سال 1995 تا 1998 ساخت آن طول کشید و محلی برای تفریح و تجارت ایجاد کرده است. از جاذبه های اصلی داخل برج می توان به موزه ارکستر فیلارمونیک اشاره کرد. برج دوقلو پتروناس با ارتفاع تقریبی 451 متر، 88 طبقه و مجهز به بیش از 70 آسانسور عنوان رده اول بلند ترین برج در جهان را به خود اختصاص داده است.

مالزی

 

غار میمون ها

این غار در سال 1881 میلادی در شمال شهر کوالالامپور به عنوان یک مکان تفریحی کشف شده است. غار میمون ها یا به زبان محلی باتو کیو یکی از اماکن مقدس هندو ها محسوب می شود و امروزه این مکان محلی مهم برای عبادت و پرستش هندو ها می باشد. این غار دارای مناظر بسیار زیبا و دیدنی است که هر ساله توریست های زیادی را مجذوب تور ارزان مالزی می نماید.

مالزی

 

از دیگر جاذبه های گردشگری کوالالامپور میتوان به مواردی چون موزه ملی مالزی، برج کی ال، بوکیت بینتانگ، بازار مرکزی، شهر آبی سان وی لاگون، پارک پروانه کوالالامپور، آکواریوم کوالالامپور، محله چینی ها، موزه هنرهای اسلامی مالزی، ارتفاعات گنتینگ، مسجد نگارا و ... اشاره کرد.

برای اطلاع از قیمت تور ارزان مالزی به لیست تور های نت تور مراجعه نمایید و تور مورد علاقه خود را ثبت نام کنید.موارد مشابه یافت شده