تور اصفهان با قطار

تور اصفهان تور اصفهان با قطار تور ارزان اصفهان تور لحظه آخری اصفهان قیمت تور اصفهان تور اصفهان نوروز 96

تور اصفهان با قطار

 اصفهان یکی از شهر های سیاحتی و زیارتی در ایران است. توریست هایی از سراسر دنیا با نگاه ویژه ای که به این شهر تاریخی و پر از فرهنگ دارند، هر ساله به اصفهان آمده و به بازدید از جاذبه های اصفهان میپردازند. اصفهان در طول سال پذیرای گردشگران زیادی از سراسر ایران است. اما بهترین فصول برای سفر به اصفهان، فصل بهار و تابستان است. برای سفر به اصفهان، راه های متفاوتی وجود دارد. اما پیشنهاد نت تورز، استفاده از تور اصفهان با قطار است. چرا که هم در قیمت تور اصفهان تاثیر گذار بوده، و هم سفری راحت و با آرامش در انتظار شما خواهد بود و سختی های سفر با اتوبوس را ندارد. همچنین استفاده از تور اصفهان با قطار، به جای هواپیما، از عواملی است که تور ارزان اصفهان را شکل میدهد و در هزینه ها صرفه جویی خواهد شد.

تور اصفهان با قطار

 

کاخ عالی قاپو
از جاذبه های گردشگری در اصفهان میتوان به کاخ عالی قاپو اشاره داشت که یکی از مهم ترین موارد بازدید توسط گردشگران و مسافران تور اصفهان است. ساخت این کاخ به زمان صفویه بر میگردد و معماری زیبا و عالی ای دارد که در زمان خود جزو بی نظیر ترین کاخ های عهد صفوی بوده است. عالی قاپو از دو قسمت تشکیل شده است. ساختمانی که جلوتر از بنای اصلی قرار گرفته است و مدخل کاخ در این قسمت قرار گرفته است و قسمت دوم، کاخ اصلی عالی قاپو بوده که در 6 طبقه ساخته شده است و نمای جالب توجهی دارد. یکی از جالب ترین قسمت این کاخ، تالار صوت است که صداهای اضافی را حذف نموده و صدای صاف و یکدست را به تمام نقاط تالار میرساند. از دیگر قسمت های جالب این کاخ، نقاشی های مینیاتوری رضا عباسی، که نقاش معروف زمان شاه عباس بوده و بر روی تاق ها و دیوار ها نقش بسته است.

کاخ عالی قاپو

 

روستای ابیانه
این روستای بسیار زیبا، با بافت و معماری بی نظیرش در دامنه کوه کرکس واقع شده است و با آثار نفیس و تاریخی ای که دارد در لیست شگفت انگیز ترین روستاهای کشور قرار گرفته است. این روستای زیبا با آب و هوای خوبی که دارد و همچنین طبیعت دوست داشتنی اش، در نگاه گردشگران جایگاه ویژه ای دارد و بسیار معروف است. مردم این روستا به دلیل دور ماندن از شهر، زبان، لهجه و سنت های خود را به خوبی حفظ کرده اند و هنوز هم از لباس های سنتی خود استفاده میکنند که این نکته ای بسیار خوشایند است. این روستا جاذبه هایی نظیر آتشکده، مساجد، زیارتگاه و قلعه نیز دارد که بازدید از آن ها میتواند بسیار سرگرم کننده باشد.

روستای ابیانه

 

میدان نقش جهان
اگر بگوییم میدان نقش جهان اصفهان، یکی از قشنگ ترین میدان های جهان است، بزرگ نمایی نکرده ایم، چرا که این میدان با محیط جذاب و زیبایش و بافت و معماری ای که دارد، جلوه ویژه ای به این محیط داده است. این میدان از 4 معماری متصل به هم تشکیل شده است که شامل مسجد شیخ لطف الله، سر درب بازار قیصریه، مسجد امام و کاخ عالی قاپو میباشد. شکوه و عظمت میدان نقش جهان را میشود در خاطرات و سفرنامه های جهانگردان سراسر دنیا به وضوح مشاهده کرد. بازار های سنتی و جذابی که در اطراف میدان نقش جهان وجود دارد، بر زیبایی و جذابیت آن افزوده است و جزو مناطق پر بازدید در اصفهان است.

میدان نقش جهان

 

کوه صفه
بیشتر مسافرانی که به اصفهان می آیند، در بدو ورود به اصفهان، برای استراحت و صرف یک وعده غذایی در طبیعت، از این کوه زیبا و خوش آب و هوا استفاده میکنند. صرف یک وعده غذایی بعد از چند ساعت رانندگی یا ماندن در وسایل نقلیه، در این محیط بی نظیر، بسیار لذت بخش و دوست داشتنی است.

کوه صفه

 

از دیگر مکان های گردشگری در اصفهان که میتوانید در تور اصفهان از آن بازدید نمایید، میتوان به منارجنبان، آتشگاه و رستوران های سنتی حاشیه آن، محله رمانتیک جلفا، زاینده رود، روستای مصر، کویر مرنجاب، مدرسه چهار باغ و دیگر مکان های گردشگری اصفهان، در یک تور اصفهان ارزان اشاره داشت. برای صرفه جویی در قیمت تور اصفهان و رفاه حال خود در طول سفر، میتوانید از تور اصفهان با قطار که در سایت نت تورز ارائه میشود، استفاده نمایید.موارد مشابه یافت شده