تور اصفهان نوروز 96 با قطار

تور اصفهان تور اصفهان نوروز 96 با قطار تور اصفهان با قطار تور اصفهان نوروز 96 تور ارزان اصفهان قیمت تور اصفهان تور لحظه آخری اصفهان

تور اصفهان نوروز 96 با قطار

اصفهان یکی از شهر های توریستی و پر گردشگر ایران است که علاوه بر هموطنان، توریست های زیادی از خارج کشور به دیدن این شهر زیبا و دوست داشتنی می آیند. اصفهان با معماری بی نظیرش و جاذبه های دوست داشتنی، توانسته هر ساله بخش عظیمی از مسافران نوروزی را به سمت خود بکشاند. تور اصفهان نوروز 96، یکی از زمان هایی است که نگاه های ویژه ای به سفر در ذهن مردم ایران شکل میگیرد و یکی از این مقاصد مهم که در بین مردم از جایگاه ویژه ای برخوردار است، اصفهان است. برای سفر به اصفهان علاوه بر راه های هوایی که برای بیشتر مردم گران تمام شده و مقبول به صرفه نیست، راه های زمینی مانند اتوبوس و همچنین تور اصفهان نوروز 96 با قطار وجود دارد که تاثیر مناسبی در قیمت تور اصفهان دارد.

تور اصفهان نوروز 96 با قطار

 

امام زاده هادی بن سجاد (ع)
از جاذبه های شهر اصفهان که بسیار زیاد هم هستند، میتوان به امام زاده هادی بن سجاد (ع) اشاره کرد. قدمت این امام زاده به 500 سال پیش باز میگردد. معماری این امام زاده بسیار جذاب بوده و با کاشی کاری های جالبش، توانسته علاوه بر این که یک مکان زیارتی است، به یکی از جاذبه های توریستی اصفهان نیز تبدیل شود.

امام زاده هادی بن سجاد (ع)

 

چهل ستون اصفهان
این مکان دارای یک باغ بزرگ و زیبا است که مربوط به دوره شاه عباس میشود و در گذشته به باغ جهان نما معروف بوده است. امروزه این مکان با معماری جالب توجه اش که شامل نقاشی های زیبا، کاشی کاری ها و آینه کاری ها که بر روی سقف ها و دیواره های داخلی ساختمان ایجاد شده و محیط بیرونی شامل حوض و باغ های دلپذیرش، توانسته مکانی با شکوه و  فعال برای گردشگری پدید آورد. موزه چهل ستون یکی دیگر از مکان های جالب توجه است که با آثار هنری و تاریخی ای که در خود دارد، روزانه شاهد بازدید توریست ها و گردشگران می باشد و بازدید از آن میتواند ساعات خوشی را برایتان رقم بزند.

چهل ستون اصفهان

 

باغ پرندگان اصفهان
یکی دیگر از جاذبه های لذتبخش در اصفهان، بازدید از باغ پرندگان اصفهان است. محیطی زیبا و جذاب، همراه با انواعی از گونه های جانوری که به زیبایی این محیط افزوده است، هر روزه پذیرای میهمانان تور اصفهان است. فضاسازی این باغ به قدری مناسب و زیبا انجام شده، که با کمک حیواناتی زیبا که در درون خود جای داده است، توانسته محیطی فوق العاده برای بازدید گردشگران را بوجود بیاورد. باغ پرندگان اصفهان، 130 گونه جانوری را به شکلی مناسب در خود جای داده است و برای هر یک از این گونه ها، محیط زیست مناسبی فراهم آورده است. وجود پرندگانی همچون انواع اردک ها، غاز، قو، طاووس، پلیکان و ... توانسته محیطی تماشایی را پدید بیاورد. در یک تور ارزان اصفهان، بازدید از مکان های دیدنی ای همچون باغ پرندگان بسیار مناسب است.

باغ پرندگان اصفهان

 

از دیگر جاذبه هایی که در یک تور اصفهان ارزان میتوانید از آن بازدید نمایید، میتوان به خانه تاریخی استادیان، خانه تاریخی بنی طبا، اقامتگاه و دریاچه آبادچی، بادرود، کوچری و سد گلپایگان، ارگ تاریخی گوگد، خانه تاریخی مهر پرور، خانه تاریخی لطفی، بنای هفت برج خارون، پنج امام زاده (ع)، چشمه ناز و بسیاری دیگر از جاذبه های دیدنی در اصفهان اشاره کرد. اگر قیمت تور اصفهان برای شما اهمیت دارد، میتوانید تور اصفهان نوروز 96 با قطار را برای خود برگزینید و در هزینه های سفر خود صرفه جویی کنید.موارد مشابه یافت شده