تور مشهد نوروز 96 با قطار

تور مشهد تور مشهد نوروز 96 با قطار تور مشهد نوروز 96 تور ارزان مشهد جاذبه های مشهد قیمت تور مشهد

تور مشهد نوروز 96 با قطار

همچنان که به نوروز و نو شدن سال نزدیک می شویم، هموطنان به فکر بستن بار و بندیل های سفر افتاده و به فکر انتخاب یک مقصد مناسب برای سفر های نوروزی خود هستند تا تعطیلات را برای خود به خاطره ای خوش با سفر تبدیل نماید. یکی از مقاصدی که بسیار در طول سال و به خصوص در تعطیلات نوروز طرفدار دارد، تور مشهد نوروز 96 است. برای سفر به مشهد راه های متفاوتی وجود دارد که هر کدام از آن ها در قیمت تور مشهد تاثیر گذار است. یکی از راه های بی دردسر و امن و در عین حال راحت به مشهد، تور مشهد با قطار است که در سایت نت تورز نیز ارائه میشود و میتوانید سفر خوشی را به مشهد مقدس داشته باشد. مشهد یک شهر زیارتی و تفریحی است که همگی ما آن را با نام مقدس امام هشتم شیعیان، امام رضا علیه السلام میشناسیم. اما مسافران بعد از ورود به مشهد و زیارت حرم مطهر و آرامش بخش امام رضا علیه السلام، خواهان این هستند که از جاذبه های بیشمار مشهد نیز دیدن و استفاده نمایند. سایت نت تورز به معرفی برخی از دیدنی های تور مشهد خواهد پرداخت.

سد چالیدره
در یک تور ارزان مشهد، میتوانید به طور مناسبی از جاذبه های آن استفاده نمایید. یکی از دیدنی های مشهد، سد چالیدره است که میتوانید به همراه دوستان و خانواده خود، چند ساعتی را در آرامش و در طبیعت به پدالو سواری مشغول باشید. از دیگر تفریحات این مجموعه، ماهی گیری است که میتواند بسیار جالب و دوست داشتنی باشد.

سد چالیدره مشهد

 

طرقبه
یکی از مناطقی که گردشگران زیادی را به خود جذب میکند، طرقبه است. این مکان با وجود طبیعتی زیبا شامل چشمه ها و پوشش گیاهی و درخت های زیبا، توانسته منطقه ای دوست داشتنی برای مسافران باشد. لازم به ذکر است که علاوه بر بهار که آب و هوای دلچسبی در طرقبه حاکم است، در فصل تابستان نیز آب و هوای این منطقه بسیار دلپذر است.

طرقبه مشهد

 

منطقه ییلاقی شاندیز
منطقه ییلاقی شاندیز با طبیعتی منحصر به فرد شامل پوشش گیاهی و جانوری متنوعش، توانسته نگاه گردشگران را به خود جلب نماید. این منطقه با رودخانه ها و دره های زیبایش، محیط دلچسبی را برای تفریحات بهاری و تابستانی فراهم آورده است. وجود آب و هوایی دلپذیر و باغ های سرسبز و دیدنی و درختان و درختچه های متنوع، زیبایی این محیط را دوچندان کرده است.

منطقه ییلاقی شاندیز

اگر بخواهیم مناطق ییلاقی و طبیعت بکر مشهد را نام ببریم به لیست بلند بالایی خواهیم رسید. اما شما میتوانید در تور مشهد، به انتخاب خود از هر یک از این مناطق دیدنی که میخواهید دیدن کنید. مناطق ییلاقی مشهد شامل روستای عنبران، حصار، نغندر، جاغرق، روستای زشک، روستای زیبای اخلمد، منطقه کوهستانی گلمکان، چشمه سبز، غار مغان، چشمه گیلاس، روستا و آبشار ارتکند، روستا و آبشار قره سو، دره آل و دیگر مناطق دیدنی مشهد نام برد. در یک تور ارزان مشهد که توسط تور مشهد نوروز 96 با قطار انجام میگیرد، علاوه بر مزایای آن مانند کاهش قیمت تور مشهد، رفاه حال مسافران در طول راه، میتوانید با اقامت در مقصدی مناسب و برنامه ریزی دقیق، به بیشتر جاذبه های مشهد رفته و از آن ها لذت ببرید.موارد مشابه یافت شده