تور پراگ

تور پراگ تور پراگ نوروز 96 تور ارزان پراگ قیمت تور پراگ تور لحظه آخری پراگ تور آفر پراگ تور پراگ فروردین 96 تور پراگ بهار 96

تور پراگ

آیا تا به حال راجع به قلب اروپا چیزی شنیده اید؟ مکانی دیدنی و هیجان انگیز که قدمت بسیاری دارد و آن چنان زیبا است که گردشگران و توریست ها را مسحور خود میکند. این مکان تماشایی، پراگ نام دارد. پراگ شهری در جمهوری چک بوده و برای کسانی که علاقه زیادی به آثار تاریخی دارند، مکانی لذت بخش و پر هیجان است. در کوچه و خیابان های پراگ که قدم میگذراید، گام هایتان روی سنگفرش های دیدنی و چشم هایتان به ساختمان ها و اماکن قرون وسطایی خیره میشود که محیطی فراموش نشدنی را در خاطراتتان به ثبت میرساند. یکی از جاذبه های پراگ، رودخانه ولتارا و پل های زیبای آن است که قدمت بسیاری نیز دارند. در این شهر دیدنی به هر سو که مینگرید آثاری را از زمان های کهن به چشم خواهید دید. اماکنی چون کلیسا های قدیمی، کاخ های تماشایی و قلعه هایی که در خود تاریخی را به همراه دارند و همچنین شاهد باغ های زیبایی خواهید بود. که میتوانید در یک تور ارزان پراگ از آن ها استفاده نمایید.

همچنین در تور پراگ، بازدید و گردش در مراکز خرید پراگ را از دست ندهید. شما میتوانید بعد از ساعاتی گشت و گذار و لذت بردن از جاذبه های گردشگری پراگ، اوقات خوشی را برای صرف غذاهای خوشمزه در رستوران های پراگ اختصاص دهید.

تور پراگ

در پراگ رستوران های محلی زیبایی با مناظر عالی وجود دارد که میتوان ساعاتی را صرف خوردن غذا با لذتی بسیار زیاد را تجربه کرد. رستوران هایی در کنار رودخانه های شهر وجود دارد که غذاهای اروپایی سرو میکنند و گردشگران میتوانند مانند یگ پراگی، خوراک گوشت سرخ شده به همراه دسر های میوه ای لذیذ را میل کنند. علاوه بر رستوران های محلی، پراگ رستوران های مخصوص دیگری هم دارد که میتوانید از آن ها استفاده کنید و غذاهای خوشمزه آن را بخورید و لذت سفرتان را دوچندان کنید.

پراگ با این همه زیبایی و قدمتی که دارد، سفر به آن چندان سخت نبوده و توریست ها میتوانند در تور پراگ از هتل های پراگ که ارزان قیمت هم هستند، رستوران هایی با غذاهای خوشمزه و قیمتی ارزان استفاده کنند. پیشنهاد سایت نت تورز به شما در این سفر این است که از وسایل حمل و نقل در پراگ اطلاعات مناسبی را کسب کنید، تا بتوانید همه جوره در سفرتان صرفه جویی نمایید و پولتان را برای استفاده و بازدید از جاذبه های پراگ خرج نمایید.

 

آب و هوای پراگ

پراگ آب و هوای خوبی دارد و این به دلیل اقیانوسی بودن آن است. البته در فصل های مختلف سال، آب و هوای متفاوتی پراگ را در بر میگیرد. در اواسط ماه نوامبر (آذر) در پراگ شاهد آغاز بارش برف هستیم و این بارش تا پایان ماه مارس (فروردین) ادامه پیدا میکند و در این زمان، پراگ آب و هوای سرد و خشکی را به خود میبیند. پراگ در فصل تابستان هوای مطبوعی داشته و دمای آن در روز به 25 درجه رسیده و شب ها این دما کمی افت کرده و خنک تر میشود که بسیار مناسب سفر است.

 

آیا پراگ، این شهر دوست داشتنی و زیبای اروپایی توانسته است نظر شما را به خود جلب کند؟ اگر میخواهید تور پراگ را برای سفر برگزینید، به لیست تور های سایت نت تورز مراجعه نمایید.

 

تور پراگ از اصفهان | تور پراگ از تهران | تور پراگ از شیراز | تور پراگ از مشهدموارد مشابه یافت شده