تور کریسمس 2017

تور کریسمس , تور کریسمس 2017 , تور ژانویه 2017 , تور ارزان کریسمس 2017 , قیمت تور های کریسمس , تور ارزان ژانویه 2017 , تور لحظه آخری کریسمس , تور ژانویه

تور کریسمس 2017

یکی از لذت بخش ترین تور های گردشگری، تور های کریسمس است. به این دلیل که کریسمس در شهر های توریستی دنیا، سراسر شادی و جذابیت و رنگ و انرژی است. جشن کریسمس خودش به تنهایی یکی از جاذبه های بسیار دل انگیز برای توریست ها و گردشگران است و هر ساله کریسمس در کشور های پذیرای توریست، افراد زیادی را از نقاط مختلف جهان به سمت خود میکشاند.

با ما در نت تورز همراه باشید.

کریسمس

 

بابا نوئل

یکی از لذت های کریسمس، گرفتن کادو از بابانوئل است. البته در کشور های مختلف طبق افسانه ها، شخصی که کادو ها را می آورد نام دیگری دارد و تنها بابا نوئل نیست که در کریسمس معروف است. در برخی نقاط جهان مانند لهستان و اکراین، شخصی که کادو ها را برای کودکان به ارمغان می آورد سنت نیکولاس است. و در برخی از نقاط هم نام این شخص پدر کریسمس است. کودکان با ذوق و شوق منتظر کریسمس هستند تا کادوی خود را توسط بابانوئل که با سورتمه و گوزن خود می آید و بر در خانه هایشان میگذارد، بگیرند.

بابانوئل

 

غذاهایی که مردم برخی کشور ها در کریسمس میل میکنند

انگلیس: مردم انکلیس برای شام شب کریسمس خود، سبزیجات به همراه بوقلمون و سیب زمینی کباب شده را در اولویت قرار میدهند.

فرانسه: فرانسوی ها در شب کریسمس معمولا گوشت میخورند. گوشت بوقلمون و گوشت غاز از موارد لذیذ آن ها در شب کریسمس است که به همراه پیش غذاهایی مانند ماهی و صدف سرو میشود.

مجارستان: مردم این کشور در شب های خاطره انگیز کریسمسشان از خوراک سوپ و همچنین مرغ استفاده میکنند و همچنین استفاده از آجیل ها در شب های کریسمس جزو رسومات آن ها است.

ایتالیا: سالاد اختاپوس غذای مورد علاقه مردم این کشور در کریسمس است.

اسپانیا: خوردن انگور در هر ساعت جزو رسوم مردم اسپانیا است. در روز ششم ژانویه که روز دادن کادو است، دسر کیک جزو منوی غذایی آن ها به شمار می آید.

ترکیه: در ترکیه نیز مردم در این شب به خوردن بوقلمون علاقه بسیار خاصی دارند.

 

پیشنهاد های نت تورز برای هم وطنان عزیز ایرانی برای سفر در کریسمس

 

تور ترکیه:

اولین پیشنهاد ما برای هموطنان عزیز، تور ترکیه است. زیرا ترکیه در همسایگی ایران قرار دارد و از لحاظی با فرهنگ و آداب و رسوم و مذهب ما سنخیت بیشتری دارد. به همین منظور گذران کریسمس در ترکیه بسیار لذت بخش و خاطره انگیز خواهد بود. علاوه بر این ترکیه دارای شهر های توریستی و پر گردشگر زیادی است که زیبایی و جاذبه های خارق العاده ای دارد و هر ساله پذیرای بسیاری از توریستان از مناطق مختلف جهان است. به خصوص در زمان جشن کریسمس که شادی و جشن تمام ترکیه را فرا میگیرد و بسیار هیجان انگیز میشود.

کریسمس در ترکیه

 

تور ارمنستان:

پیشنهاد بعدی تور ارمنستان است. این کشور کوچک که در گذشته بخشی از خاک ایران ما بوده است، تا حدودی با فرهنگ و آداب رسوم ما سنخیت دارد و مورد دیگر، جاذبه ارمنستان برای هم وطنان ایرانی است. ارمنستان برای ایرانیان نام آشنا است و بسیاری از ایرانیان برای گذران اوقات فراغت خود، این کشور را انتخاب میکنند. اگر ارمنستان را در کریسمس انتخاب کنید، لذت های سفرتان دو چندان خواهد شد. ارمنستان با جاذبه های فراوانی که دارد هر ساله گردشگران زیادی را در خود جای میدهد. اگر میخواهید کریمس را در ارمنستان سپری کنید، نت تورز برای شما بهترین تور های ارمنستان در کریسمس را فراهم میکند.

کریسمس در ارمنستان

 

تور دبی:

پیشنهاد جذاب دیگر سایت نت تورز برای شما، تور دبی در کریسمس است. دبی هم یکی دیگر از کشور هایی است که ایرانی ها هر ساله بسیار به آن سفر میکنند. دبی توانسته خیلی زود خود را به کشوری بسیار پیشرفته و مدرن تبدیل کند و صاحب یکی از بزگترین پذیرندگان توریست در دنیا باشد. دبی جاذبه های بسیاری دارد، مکان های تفریحی و برج ها و آسمان خراش های آن چهره متفاتی به یک کشور کویری داده است. برج خلیفه دبی یکی از این آسمان خراش ها و جاذبه های دیدنی آن است.

هموطنان بسیاری در دبی مشغول کار هستند و حتی بسیاری از رستوران های معروف دبی، رستوران هایی ایرانی و با پرسنل ایرانی است. از این رو سفر دبی در کریسمس، حس و حال سال نوی خودمان در ایران را به هموطنان در دبی میدهد.

 

سایت نت تورز پیشنهاد های زیادی برای کریسمس دارد تا همراه و یاور شما برای سفری خاطره انگیز و دلچسب باشد. ما در این مقاله سعی کرده ایم که چند کشور دوست داشتنی که هموطنان ما، بسیار به آن سفر میکنند را برای کریسمس به شما پیشنهاد دهیم. اما این به این معنا نیست که کشور های زیبای دیگری انتظار شما را نکشند! ما انتخاب را به عهده شما میگذاریم. معرفی تور ها و اطلاعات گردشگری به عهده ما و انتخاب تور مناسب برای سفر، به عهده خودتان است. سایت نت تورز پیشنهاد های زیاد و وسوسه کننده ای برایتان دارد که مطمئنا از دیدن آن ها شگفت زده خواهید شد.

برای مشاهده تور های کریسمس، میتوانید با مراجعه به سایت نت تورز، از لیست تور های کریسمس، و مناسب ترین قیمت آن ها مطلع و بهره مند شوید.موارد مشابه یافت شده