تور لحظه آخری سنگاپور

تور لحظه آخری سنگاپور یکی از تورهای پرطرفدار در بین تورهای خارجی برای ما ایرانی ها محسوب میشود که از قیمت ارزان تور سنگاپور میتوانید استفاده نمایید .

سنگاپور يك كشور كوچك و زيبا است ، كه در جنوب شرقي آسيا قرار گرفته است . اين كشور مدرن و متمدن سالانه ميزبان ميليون ها مسافر از سراسر اين كره ي خاكي است . ما نيز سعي مي كنيم كه شما را بيش تر با اين كشور زيبا آشنا كنيم تا شايد شما هم يكي از مسافران تور سنگاپور بوديد . اگر شما سنگاپور را براي مقصد سفر خود انتخاب كرده ايد ولي قيمت بالاي سفر به اين كشور شما را منصرف كرده است ، بايد به شما بگوييم كه تور لحظه آخري سنگاپور پيشنهاد خوبي براي شماست . 

تور های لحظه آخری بر خلاف تصور بسیاری از افراد با تور های معمولی تفاوت ایی ندارند ، بلکه علت هایی مانند به حد نصاب نرسیدن مسافرین ، تخفیف های ویژه در کشور میزبان و... دارای قیمت هایی به مراتب پایین تر از قیمت های واقعی خود دارند . این تور ها طرفداران بسیاری دارند که با چمدان های پر ، در هر لحظه آمده شروع سفر و ماجرا جویی تازه ایی هستند . 

تورلحظه آخری سنگاپور

سنگاپور رشد اقتصادي چشم گيري در چند دهه گذشته داشته است و همين رشد باعث شده است كه سنگاپور ميزبان جمعيت زيادي مهاجر از كشور هاي اطراف باشد . عده ي زيادي از كشور هاي چين ، هند ، مالزي و ... اين كشور را براي زندگي انتخاب كرده اند و هر كدام در منطقه ايي از سنگاپور را براي اقامت انتخاب كردند ، كه امروزه به نام محله ي چيني ها و محله هندي ها و ... مي شناسيم كه خود آنها نيز نوعي جاذبه گردشگري سنگاپور به حساب مي آيند . 

مجسمه MERLION

MERLION يك شير است با دم ماهي ، كه آن را به عنوان نماد سنگاپور ميشناسيم . افراد زيادي سالانه از اين مجسمه ديدن مي كنند و نزد مردم سنگاپور هم اين مجسمه ارزش بسياري دارد . جالب است بدانيد كه نام سنگاپور هم بي ارتباط با اين شير نيست . در اوايل قرن 14 شاهزاده ايي ساماترايي در هنگام شكار شيري را مشاهده كرده و نام اين منطقه را سرزمين شير ها يا سنگاپور مي گذارد . اما تا كنون سنگاپور شيري نداشته است و شاهزاده به احتمال بسيار ببری را دیده است ، كه  آن گونه ببر تا دهه 30 ميلادي در آن منطقه وجود داشته است .

باغ گیاه شناسی سنگاپور

سنگاپور بنيان گذار اولين باغ گياه شناسي در دنيا به شمار مي آيد ، اين باغ در سال 1822 افتتاح شد . مساحت اين باغ 19 هكتار و ميزبان گياهان بسياري از مناطق دور و نزديك نيز بود ، اما متاسفانه در سال 1829 به دليل هزينه هاي بسيار زياد نگهداري اين باغ ، آن را تعطيل كرده و به عنوان مجتمعي كه شامل اسلحه خانه ، بيمارستان و سربازخانه  بازگشايي كردند .

اميدواريم  كه در شما را هر چند كم و مختصر با تور سنگاپور آشنا كرده باشيم . شما هم اكنون مي توانيد با مراجعه به وبسايت نت تور از جزئيات و قيمت تور لحظه آخري سنگاپور اطلاع پيدا كنيد .موارد مشابه یافت شده