مجسمه MERLION شیر سنگی سنگاپور

تور سنگاپور تور ارزان سنگاپور تور سنگاپور نوروز 96 مجسمه مرلیون مجسمه مرلیون شیر سنگی سنگاپور قیمت تور سنگاپور جاذبه های گردشگری سنگاپور تور لحظه اخری سنگاپور

هر كشور با توجه به جغرافیا و تمدن خود، شامل جاذبه های گردشگری می شود. معدود جاذبه هایی هستند كه وجود آن ها به یك كشور هویت بخشیده است. مجسمه مرلیون (MERLION) شیر سنگی سنگاپور یكی از این جاذبه ها است كه علاوه بر اینكه گردشگران بسیاری را به خود جلب می كند، هویتی برای تاریخ نه چندان دور سنگاپور است. مجسمه مرلیون سالانه میلیون ها بازدید كننده دارد و بیش از 90 درصد گردشگران كه به این كشور سفر می كنند، نگاهی هم به مجسمه مرلیون شیر سنگی سنگاپور می كنند. اگر شما هم مسافر تور سنگاپور هستید. دیدن مجسمه مرلیون را از دست ندهید.

مجسمه مرلیون شیر سنگی سنگاپور

این مجسمه بزرگ از بالا تنه ایی همانند شیر و پایین تنه ایی ماهی شكل تشكیل شده است، كه همانند یك پری دریایی در كنار خلیج مارینا آرام گرفته است. نمی توان پیوند این مجسمه با تاریخ سنگاپور را نادیده گرفت. در گذشته شغل بسیاری از مردمان سنگاپور ماهی گیری بوده است و از طرفی نام این كشور ( سنگاپور) که به معنای شهر شیر ها است. با توجه به توضیحات داده شده این ارتباط بیشتر نمایان می شود. این مجسمه در كنار پارك مرلیون قرار گرفته است. همچنین استفاده از این پارك و بازدید از مجسمه مرلیون نیز رایگان است. در اغلب تور های سنگاپور، همانند تور سنگاپور نوروز 96، بازدید از مجسمه مرلیون نیز گنجانده شده است.

مجسمه مرلیون شیر سنگی سنگاپور

مجسمه مرلیون ابتدا در كنار دهانه رود سنگاپور قرار گرفته بود كه با توجه به اینكه دید مناسبی را برای گردشگران نداشت، به محل فعلی اش جابجا شد. از این مجسمه 5 نمونه در سنگاپور وجود دارد كه نمونه اصلی در كنار خلیج مارینا است و ارتفاع 8.6 متر و و وزن آن حدودا به 40 تن می رسد. که شما در تور ارزان سنگاپور میتوانید از این منطقه توریستی بازدید نمایید. دومین نمونه در فاصله نزدیكی به نمونه اصلی در پارك مرلاین قرار گرفته است. این نمونه ارتفاع 2 متری دارد كه كپی از نمونه اصلی است. سومین مجسمه در جزیره سنتوزا قرار گرفته است كه با ارتفاع 37 متری، بزرگ ترین نمونه از این مجسمه محسوب می شود . چهارمین و پنجمین مجسمه با ارتفاع سه متری به ترتیب در كنار جاده گرنج و تپه فابر قرار گرفته اند.

مجسمه مرلیون شیر سنگی سنگاپور

فروشگاه هایی در نزدیكی این مجسمه ها قرار گرفته اند كه اجناسی نمادین از مجسمه مرلیون، از قبیل جا سویچی، مجسمه های كوچك، قاب عكس و غیره را به فروش می رسانند. این فروشگاه روزهای شلوغی را در ایام كریسمس سپری می كند. اگر شما هم مسافر تور سنگاپور هستید، خرید كادو از این فروشگاه ها را فراموش نكنید. امیدواریم كه این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد . شما می توانید برای آگاهی از جزئیات و قیمت تور سنگاپور به وبسایت نت تورز مراجعه كنید.موارد مشابه یافت شده