محله چینی ها ی سنگاپور

تور سنگاپور تور ارزان سنگاپور تور سنگاپور نوروز 96 قیمت تور سنگاپور جاذبه های گردشگری سنگاپور محله چینی های سنگاپور چینی های سنگاپور بازار چینی های سنگاپور

وجود نژادهای مختلف در یك جامعه بدون اختلاف در كنار دیگر برای بسیاری از كشورها امكان پذیر نمی باشد. در حالی كه وجود افراد با نژاد و ادیان مختلف در كنار یكدیگر به رشد و شكوفایی جامعه كمك خواهد كرد. سنگاپور كشوری است كه از نكته مثبت این اتفاق به خوبی استفاده كرده است به طوری كه محله هایی در سنگاپور برای اقلیت های جامعه پدید آمده اند . یكی از آن ها محله چینی های سنگاپور است كه جمعییت زیادی را در خود جای داده است. 

محله چینی های سنگاپور

محله چینی های سنگاپور جز اولین محله های چینی است كه در خارج از چین بنا شده است. امروزه در اكثر شهر های بزرگ محله هایی به نام محله چینی ها یا CHINA TOWN وجود دارد . كشور چین با جمعیت ایی بالغ بر یك میلیارد و چهارصد میلیون نفر پرجمعیت ترین كشور دنیا است. این كشور بیش از 60 میلیون نفر مهاجر در سراسر دنیا دارد كه عددی خیره كننده است و علتی بر وجود محله چینی ها در سرتاسر دنیاست. محله چینی های سنگاپور از زیبا ترین و بزرگ ترین این محله هاست . در این محله فستیوال های مختلف چینی و سال نو چینی برگزار می شود. اگر شما مسافر تور سنگاپور هستید بازدید از این محله می تواند برای شما جذاب باشد.

محله چینی های سنگاپور

یكی دیگر از جاذبه های محله چینی های سنگاپور، بازار این محله است. در این بازار هر آنچه كه به فكرتان برسد وجود دارد . در ماه ژانویه و نزدیكی ها كریسمس این بازار بسیار شلوغ است و فروشندگان تخفیف های خوبی نیز در نظر می گیرند . اگر قصد سفر با تور ارزان سنگاپور را دارید ، خرید از این بازار را فراموش نكنید .

محله چینی های سنگاپور

از مراسماتی كه در این محله برگزار می شود. می توان سال نو چینی ، جشنواره ی فانوس ( یوان شیا جی) ، زادروز گوان یین و... را نام برد . سال نو چینی روز مشخصی ندارد و در بازه ی 21 ژانویه تا 21 فوریه است. این جشن در بسیاری از كشورهای دنیا برگزار می شود در سنگاپور نیز علاوه بر محله چینی ها مردم سنگاپور نیز سال نو چینی را جشن می گیرند . در كل محله چینی ها را می توان بخش كوچكی از چین دانست كه علاوه بر گشت و گذار شما  در كشور میزبان از وجود این محله ها نیز لذت می برید. این نكته بیانگر این است كه صادرات تنها به كالا اختصاص نمی یابد و فرهنگ و آداب یك كشور نیز قابلیت صادرات را دارند. اگر شما هم مسافر تور سنگاپور نوروز 96 هستید ، دیدن این محله را نیز در برنامه سفر خود بگنجانید.

امیدواریم كه این مقاله برای شما مفید بوده باشد. شما برای آشنایی با جزئیات و تور سنگاپور می توانید به وبسایت نت تور مراجعه كنید.موارد مشابه یافت شده