سافاری سنگاپور

singapore safari | سافاری سنگاپور | جاذبه های گردشگری سنگاپور | باغ وحش سنگاپور | معرفی سافاری سنگاپور | قیمت تور سنگاپور | تورلحظه آخری سنگاپور | سنگاپور

سنگاپور كشوری كوچك است كه در شبه جزیره مالایا واقع شده است . این كشور كوچك ترین كشور در جنوب شرقی است . سنگاپور در نزدیكی خط استوا قرارگرفته است و همین علت سبب شده است كه پوشش گیاهی متنوع و گسترده ایی در سنگاپور به وجود بیاید . یكی از مناطق سنگاپور كه این شرایط را دارا است، جزیره سنتوزا است. كه باغ وحش و سافاری سنگاپور در آن واقع شده است . سافاری سنگاپور یكی از بزرگ ترین سافاری های دنیا و بزرگ ترین سافاری شرق آسیاست . دراین مقاله به بررسی سافاری سنگاپور می پردازیم . 

سافاری شبانه سنگاپور

این سافاری در جزیره سنتوزا و در كنار باغ وحش سنگاپور قرار گرفته است . این سافاری در طول شب فعال است و به سافاری شبانه سنگاپور نیز معروف است . در كنار این سافاری چند رستوران و فست فود قرار دارد كه در صورت نیاز می توانید از آن ها استفاده كنید . در طول شب های كریسمس، سافاری شبانه سنگاپور مقصد بسیاری از تورهای كریسمس سنگاپور است. 

سافاری شبانه سنگاپور

بازدید كنندگان سافاری سنگاپور به صورت گروهی و به همراه اتوبوس های كوچك به گشت و گذار در این سافاری می پردازند . در طول این سافاری حیوانات زیادی را در بین راه خواهید دید كه به صورت طبیعی و در محیط آزادی رها شده اند. شاید در اوایل راه احساس خطر و ترس كنید اما هر چه بیشتر به جلو می روید از ترس تان كاسته می شود و هیجان بیشتری در ادامه راهتان احساس خواهید كرد . بسیاری از تورهای نوروزی سنگاپور بازدید از این سافاری را در برنامه های تور خود قرار می دهند.

سافاری شبانه سنگاپور

پس از بازدید از حیوانات و گرفتن عكس آنها ، نوبت به نمایش های شبانه است . اولین آن ها كه برای شما به نمایش در می آید، آتش بازی است كه مدت زمان زیادی هم طول نخواهد كشید بعد از آن نوبت به حیوانات دست آزمون می رسد كه با شیرین كاری ها و كارهای عجیب، جمعیت را خوشحال می كنند. در این میان فروشگاه هایی در كنار درب خروجی مستقر شده اند كه به فروش اجناس یادگاری و سوغاتی مشغول هستند . پیشنهاد می شود که بازدید از این سافاری را نیز در برنامه تور سنگاپور خود قرار دهید . 

امیدواریم که اطلاعاتی هر چند کوتاه و مختصر در ارتباط با سافاری سنگاپور در اختیار شما قرار داده باشیم . شما می توانید جزئیات و همچنین قیمت تور های سنگاپور را در وبسایت نت تور مشاهده کنید . موارد مشابه یافت شده