چرخ و فلک بزرگ سنگاپور

تور سنگاپور تور ارزان سنگاپور تور لحظه آخری سنگاپور تور سنگاپور نوروز 96 قیمت تور سنگاپور چرخ و فلک بزرگ سنگاپور جاذبه های گردشگری سنگاپور پرنده سنگاپوری

در هر كشور جاذبه های گردشگری وجود دارد كه مردم سرتاسر دنیا آن كشور را با آن جاذبه گردشگری می شناسند . سنگاپور نیز به عنوان یك كشور در جنوب شرقی آسیا نیز از این قاعده مستثنا نیست . این كشور به عنوان یك كشور توریستی جاذبه های زیادی دارد كه به نمادی از سنگاپور تبدیل شده اند ، برای مثال شیر سنگی و چرخ و فلك و مجتمع مارینا سندرز را نام برد . ما در این مقاله به بررسی چرخ و فلك بزرگ سنگاپور می پردازیم .

چرخ و فلک سنگاپور

چرخ و فلک سنگاپور بزرگ ترین چرخ و فلک موجود در آسیاست که تا چندی پیش بزرگ ترین چرخ و فلک دنیا نیز محسوب می شد ،  تا اینکه چرخ و فلک های رولربا 167 متر ارتفاع  در ایالت متحده شهر لاس وگاس ساخته شد . چرخ وفلک سنگاپور که به پرنده سنگاپوری  یا Singapore Flayer شناخته می شود با 165 متر ارتفاع ، توجه بسیاری از گردشگران را به خود جلب می کند به گونه ایی که میلیون ها نفر در سال از این چرخ و فلک استفاده می کنند . اگر شما هم مسافر تور سنگاپور هستید ، پرنده سنگاپوری را از دست ندهید .

چرخ و فلک سنگاپور

قرار گیری این چرخ و فلک به گونه ایی است که در ارتفاع شما دید کلی از شهر سنگاپور دارید . علاوه بر ویو کلی شهر بودن در ارتفاع 165 متری حسی نیست که هر روز تکرار بشود . البته این حس خوب کمی گران تمام می شود ، به طوری که ارزان ترین بلیط 23 دلار و گران ترین آن به 250 دلار نیز می رسد ، این قیمت ها برای روزهای عادی است و در کریسمس و ماه ژانویه این قیمت ها بسیار افزایش پیدا می کنند و اصلا مقرون به صرفه نیست . البته با توجه به آتش بازی ها و نور افشانی های شب سال نو می توان نسبت به هزینه آن چشم پوشی کرد . یکی از پیشنهادات ما برای کاهش هزینه در کریسمس استفاده از تور ارزان سنگاپور است ، تا علاوه بر کاهش هزینه ها در هواپیما و هتل از دیدنی های سنگاپور نیز با قیمت ها باور نکردنی بازدید کنید .

چرخ و فلک سنگاپور

علاوه بر زیبایی های چرخ و فلک سنگاپور ، شما می توانید یک شب بسیار شیک را در رستوران پرنده سنگاپوری داشته باشید . این رستوران قیمت های بسیار بالایی دارد که برای یک شب رویایی عادلانه است . ظرفیت این رستوران بسیار محدود است و به یکی از اتاق های این چرخ و فلک محدود می شود که افراد بسیاری در لیست انتظار برای حضور در این رستوران و خوردن یک شام در ارتفاع 165 متری هستند . نکته قابل توجه در مورد این رستوران این است که سالانه ده ها مورد خواستگاری در این رستوران اتفاق می افتد که این رستوران را به یکی از بهترین مکان های خواستگاری تبدیل کرده است چون تا این لحظه تمامی خواستگاری ها در این رستوران موفق بوده است . اگر شما هم مسافر تور سنگاپور نوروز96 هستید ، رفتن به چرخ و فلک سنگاپور را در برنامه ی سفر خود بگنجانید .

امیدواریم که این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد . شما می توانید برای آگاهی از جزئیات و قیمت تور سنگاپور به وبسایت نت تور مراجعه کنید .موارد مشابه یافت شده